Si rýchly, zodpovedný a precízny? Ak áno, pridaj sa k nám ešte dnes a začni pracovať ako skladník/skladníčka!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Okres Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 840 EUR/mesiacOd 840 EUR/mesiac Garantovaná nástupná mzda : 5€/hod, takže napr. odpracuješ 168 hodín/mesiac, tak dostaneš 840€ brutto len FIX + Variabilnú zložku mzdy : 0 – 610€ brutto. Samozrejme rátaj s ďalšími príplatkami cez víkend: príplatok za prácu v sobotu – 1,667 €/ hodina • príplatok za prácu v nedeľu – 3,333 €/ hodina

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovné pozície Skladník/Skladníčka. Môžete sa tešiť na dynamickú prácu, kde sa nikdy nebudete nudiť a kolektív, ktorí je plný energie!

Tvojou prácou bude:
- príjem a výdaj tovaru v našom sklade
- práca so skenerom a invertarizícia
- budeš sa snažiť aby boli všetky objednávky vybavené načas a správne :)

Pracuje sa štýlom "dlhý" a "krátky" týždeň.
Počas dlhého týždňa pracuješ v pondelok, utorok, piatok, sobotu a nedeľu.
Počas krátkeho týždňa pracuješ v stredu a štvrtok a zvyšné dni si užívaš voľno!

- odmeny za výkon - čím si šikovnejší tým viac zarobíš!
- príspevok na dopravu
- multiSport karta
- pokiaľ prídeš pracovať s kamošom či kamoškou dostaneš od nás 180€ akobonus!
- zamestnanecké zľavy od prvého dňa!
- práca v stabilnej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti
- občerstvenie ZADARMO!

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Náš klient je spoločnosť, ktorá sa zaoberá internetovým obchodom s počítačmi a elektronikou. Zamestnávajú viac ako 1 500 zamestnancov v rôznych štátoch Európskej únie. Majú silné zázemie a jasné vízie do budúcna. Svojou prácou, nasadením a filozofiou jednoznačne patria medzi Slovenskú špičku s popredným miestom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak sa rád učíš novým veciam, máš zmysel pre detail a si zodpovedný, rád pracuješ samostatne, si precízny v tom čo robíš a dokážeš pracovať rýchlo hľadáme práve teba!
SŠ vzdelanie je podmienkou a znalosť práce v sklade veľkou výhodou!

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Na Vŕšku 2
949 01 Nitra