Nebaví ťa práca za pásom alebo na linke? Pracuj ako pracovník výroby pre renomovanú švajčiarsku spoločnosť! Práca do kmeňa aj možnosť ubytovania!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,27 EUR/hod.+ príplatky a bonusy, po 3. mesiacoch 4,33€
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre švajčiarsku spoločnosť, ktorá patrí medzí svetových lídrov vo vyrábaní kuchynských drezov:
• miesto výkonu práce je Strečno (okolie Žiliny)
• stabilná práca na hlavný pracovný pomer
• výroba odlievaných kameninových drezov (cca 15-20kg - práca vhodnejšia pre MUŽOV!)
• zabezpečenie navažovania pieskov a aditív pre prípravu zmesi na výrobu drezov
• príprava a plnenie zmesi na prípravu drezov do polymerizačných foriem
• kontrola výroby drezov
• vizuálna kontrola kvality drezov po vybratí z formy
• práca v nepretržitej prevádzke (12 hod. zmeny)
• možnosť ubytovania 99€/mesiac

- možnosť prechodu do kmeňa po skúšobnej dobe!
- DOPRAVA ZDARMA zo Žiliny, Martina, Vrútok aj Ružomberka!!!
- Príplatky za prácu v nepretržitej prevádzke , za prostredie
- BONUSY: dochádzkový, motivačný, osobný, letný, vianočný,
- Gastrolístky v hodnote 4,20€
- zabezpečené pracovné oblečenie
- ZAŠKOLENIE zamestnancov!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba kuchynských drezov, digestorov, spotrebičov, batérií, kávovarov a zariadení pre gastropriemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Staň sa aj ty súčasťou globálneho celku stačí ak:
- máš chuť pracovať
- si spoľahlivý
- manuálne zručný
- máš dobrý zdravotný stav

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 775/33
01001 Žilina