Dlhodobá jednoduchá brigáda vo výrobe v Hričove! Hľadáme aj ženy

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,78 - 4,1 EUR/hod.3,78 €/ hod. brutto + príplatky a variabilná časť mzdy
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojov - výroba obalov vákuovo tvarovaných za tepla
Vkladanie platového kusu do stroja, kontrola, balenie
Jednoduchá práca vhodná aj pre ženy
Práca na 3 zmeny od pondelka do piatka v dostupnej lokalite
Brigáda je vhodná pre uchádzačov starších ako 18r.
Výkon práce je v Hornom Hričove

Jednoduchá práca bez stresu
Možnosť dlhodobej brigády s prechodom na HPP

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Vás zaujala, pošlite nám Váš životopis alebo volajte na 0911 115 848.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba plastových obalov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• flexibilita
• zručnosť
• dobrý zrak

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 775/33
01001 Žilina