Pridať inzerát

Back-end developer pre inovatívny projekt smart budov

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiacUvedená mzda je minimum na tejto pozícií. Vaše platové ohodnotenie môže byť vyššie na základe Vašich skúseností a znalostí.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú spoločnosť, hľadáme back-end developera pre projekt, ktorý sa zameriava na development cloudového úložiská pre smart budovy.

Na tejto pozícií budete mať možnosť pracovať v inovatívnom tíme špecialistov na báze agilného princípu/scrumu.

Vaša náplň práce bude zahŕňať:
• Analýzu, návrh a implementáciu za použitia node.js alebo Java
• Aktívnu účasť na scrum procesoch
• Spolupráca s tímom a inými špecialistami

• Prístup k najnovším technológiam
• Školenia a development pre zamestnancov
• Family-friendly – škôlka a letné tábory pre zamestnancov
• Prístup k wellness a športovým centrám

Ostatné benefity budú predstavené na pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Pokročilá znalosť a skúsenosti v objektovo-orientovanom programovaní (napr. Java, Typescript, C#)
• Anglický jazyk na pokročilej úrovni
• Zručnosti, ktoré nie sú potrebné, ale budú pre Vás plus: skúsenosti s scrumom, UML, SQL, AWS

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Denisa Debrecká
Tel.: +421910902015
E-mail: poslať životopis