Pridať inzerát

SW vývojár - Java, Angular

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacMinimálne 1300,- a viac v závislosti od praxe
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme fanúšikov pre programovanie v JAVA, C++ alebo Angular! Staň sa novým členom developerského tímu, pracuj na zahraničných projektoch a rozšír svoje vedomosti o znalosť ďalších programovacích jazykov!

Náplň práce:
- Spolupráca na projektoch vývoja toolov pre oblasť automatizácie riadenia a dopravy
- Vývoj produktov a smart riešení decentralizovanej architektúry pre odvetvie dopravy
- Príprava technickej dokumentácie
- Riešenie požiadaviek klientov spoločnosti
- Návrh softwarového riešenia, návrh štruktúry subsystému
- Návrh jednotlivých modulov a testovanie

- Možnosť ďalšieho vzdelávania, školenia
- Jazykové kurzy
- Možnosť dohodnúť home office na určité dni
- Sick days, extra dni voľna
- Doplatok mzdy pri pn alebo OČR
- Sociálny program - rôzne príspevky pri významných rodinných udalostiach a na športové aktivity
- Príspevok do DDS
- Teambuildingy, príjemné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

SW riešenia pre oblasť zabezpečenia dopravy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
Angular - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Skúsenosť s JAVA, C++ alebo Angular
Skúsenosti s AngularJS, HTML, Javascript, JSON, AJAX, Java, Java RCP a Java Spring Boot - výhodou
Prax v oblasti návrhu SW riešení
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Kreativita, schopnosť navrhnúť nové riešenia

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 33
01001 Žilina