Hľadáme Absolventov elektrotechniky! Pracuj ako Elektrokonštruktér v nadnárodnej spoločnosti.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Okres Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacMzda je závislá od skúseností a praxe kandidáta + variabilná zložka do výšky 20% k základnej mzde

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý sa pohybuje v oblasti priemyselnej výroby hľadáme šikovného Elektrokonštruktéra, ktorý sa nebojí komunikovať po nemecky, prípadne po anglicky.

- navrhovanie funkčných elektrických schém
- hľadanie nových technických riešení
- konštrukcia elektrorozvádzačov
- podpora pre výrobu a montáž

- kariérny rozvoj
- účasť na úvodných školeniach v Nemecku
- pružná pracovná doba
- letný a vianočný bonus
- výhody Multisport karty
- jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- elektrotechnické štúdium, alebo preukázateľná prax v obore
- komunikatívna znalosť nemeckého, alebo anglického jazyka nutná
- znalosti programov ELCAD, EPLAN sú veľkou výhodou
- elektrotechnika ako hobby, pozitívny vzťah k hľadaniu technických riešení
- kreativita, samostatnosť

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hricová
E-mail: poslať životopis