Pridať inzerát

Full-Stack Developer (Senior, English)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 - 3 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka, vyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme Full-Stack Developera, ktorý má skúsenosti s objektovo orientovanou analýzou, Java SE, GIT SCM, Jira. Na tejto pozícii budete využívať cloud-based solutions a najnovšie technológie v Scrum tíme.

Náplň práce:

✔️ Analýza, design a implementácia front-end + back-end + cloud riešení
✔️ Implementácia testovania kódu
✔️ Participácia scrum meetingov – standupy, demo, retrospektívne plánovanie
✔️ Komunikácia s produktovým manažmentom a spolupráca s inými tímami
✔️ Koučovanie juniornov

Budú predstavené pri osobnom stretnutí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT alebo podobné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ideálny kandidát by mal byť:
✔️ Java SE - skúsenosť
✔️ Viacročné skúsenosti so software-development projektami
✔️ Skúsenosti s objektovo-orientovanou analýzou, dizajn a implementácia
✔️ GIT SCM ( alebo podobné)
✔️ Jazz, Jira – skúsenosť
Vašou výhodou môže byť:
✔️ Pracovná skúsenosť s JEE (Spring Boot, Spring Security)
✔️ Angular 2+ (TypeScript)
✔️ UML
✔️ SQL
✔️ REST
✔️ AWS

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava