Pridať inzerát

Software Engineer (.NET/C#)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 EUR/mesiac+ Vyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta, ktorý sa zameriava na vývoj inovatívnych softvérov určených na zdokonalenie Enterprise System SW, aktuálne hľadáme .NET/C# softvérových vývojárov. Pričom náplňou práce je:

- Návrh, implementácia, testovanie funkcií interného SW
- .NET/C# softvérových vývoj
- Zabezpečenie produktovej stability, použiteľnosti a udržateľnosti
- Využívanie najnovších vývojových nástrojov na transformáciu návrhu na SW produkt.
- Testovanie SW funkčnosti a následná dokumentácia a reporting

Staňte sa súčasťou dobre fungujúceho tímu v príjemnom a tvorivom pracovnom prostredí, spoločnosť ponúka aj kvalitný vzdelávací program, športové a kultúrne aktivity, možnosť profesijného rastu a získate prácu v stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou.

Budú predstavené na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - IT, telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Máte dobré skúsenosti v nasledovných:

Must have strong experience:
No. 1 predovšetkým v programovacom jazyku - C# / .NET
No. 2 znalosť práce s Cloud Services (Azure)
Znalosti automatizácie CI/CD
Znalosti DevOps procesov

Silné skúsenosti s infraštruktúrou
Kto ste? A aká ste osobnosť?
Tímová, komunikatívna, priateľská a cieľavedomá.
Ochotná sa stále vzdelávať a sem tam aj cestovať.
Človek, ktorý rád komunikuje a pracuje v multikultúrnom rozmanitom tíme.
Silné analytické zručnosti a schopnosti riešiť problémy.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov