Pracujte na zaujímavých nemeckých a rakúskych projektoch ako IT Tester. Miesto výkonu práce:Bratislava, Žilina, Košice. Práca možná aj na živnosť!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMzda je možná vyššia a odvíja sa od skúseností a praxe kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá vývojom SW pre oblasť finančníctva hľadáme IT Testerov na TPP, alebo na živnosť pre miesto výkonu práce Bratislava, Žilina, alebo Košice.
Podmienkou je komunikatívna nemčina!

Vaša náplň práce bude:

- testovanie softwéru automatické
- práca na zaujímavých nemeckých a rakúskych projektoch v oblasti testovania
- podpora a poradenstvo pre kolegov aj v rámci materskej spoločnosti v slovenskom, aj nemeckom jazyku
- vedenie klientov a pomoc počas procesu testovania

- práca v úspešnej celosvetovej spoločnosti
- práca v menšom regionálnom tíme
- dovolenka nad rámec zákona
- flexibilný pracovný čas
- deň plateného voľna navyše
- možnosť jazykových kurzov

Životopis prosím posielať v slovenskom, prípadne v nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vývoj softwéru pre finančnú oblasť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, poistná matematika a príbuzné odbory...

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- IT background, alebo skúsenosti s testovaním SW
- nemecký jazyk je podmienkou - vynikajúca úroveň, minimálne B2
- znalosti v oblasti vývoju SW pre oblasť finančníctva sú výhodou

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina