Pridať inzerát

Účtovník/čka v medzinárodnej spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900€ + bonusy
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z oblasti automotive obsadzujeme pozíciu účtovníka.
Ak máte skúsenosti z výrobnej spoločnosti, najlepšie zahraničnej, v súčasnej práci sa nemáte kam posunúť a hľadáte nové výzvy plus stabilnú prácu, ste ten pravý pre nás!

Úspešný kandidát, prijatý na túto pozíciu, bude predovšetkým:

- plniť úlohy, ktoré sú mu zverené jeho nadriadenými
- prevádzať účtovné úlohy nákupu, inventárne operácie
- sledovať dodávateľské účty
- organizovať svoju vlastnú prácu a riadiť sa prioritami
- zostavovať mesačnú tabuľku ukazovateľov a zaistiť jej vysvetlenie
- zaisťovať a starať sa o vyhotovenie účtovných písomností v súlade s platnými predpismi
- dbať na to, aby bolo možné kedykoľvek zdôvodniť vystavené položky a účtovné saldo
- pripravovať mesačné bilancie, finančné hlásenia a pravidelné stavy účtov
- sledovať vývoj v práve a nariadeniach
- zúčastňovať sa školeniach svojich spolupracovníkov
- vytvárať mesačné priznanie DPH a Súhrnný výkaz

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900€ + bonusy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automotive spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

- znalosť zákona o DPH, transakcie v rámci SR a EU ako aj Smernice č. 2006/112/ES
- dôraz na dodržiavanie legislatívy (zákony o účtovníctve, DPH)
- znalosť colného zákona

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynská 28
040 01 Košice