Pridať inzerát

Špecialista logistiky s anglickým jazykom.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacMzda je závislá od praxe a skúseností kandidáta. K základnej mzde je navyše aj mesačný bonus vo výške 150€.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme špecialistu logistiky s praxou a komunikatívnou znalosťou anglického jazyka a lojálnym prístupom.

Reporting materiálov
Objednávanie materiálu
Kontrola inventúry, dodacích listov
Zadávanie údajov podľa dodac. listov do systému
Aktívna komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku- na dennej báze

- stabilné zamestnanie
- príspevok na dopravu
- možnosť vzdelávať sa v anglickom jazyku
- mesačné/polročné bonusy

Informácie o výberovom konaní

Prosím zasielať životopis v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobca komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, ekonomika, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- vynikajúca znalosť MS Office - nutná
- anglický jazyk - komunikácia na dennej báze
- minimálne 2 ročné skúsenosti v oblasti logistiky

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina