Pridať inzerát

Integračný špecialista (junior)

ADASTRA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od seniority levelu a sme otvorení diskusii.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš mať na starosti:
• Analýza, návrh, zostavenie a nasadenie integračných a middlewarových platforiem
• Vedenie a účasť na všetkých druhoch projektových úloh

• Pomôžeš najlepším dátovo bohatým spoločnostiam (banky, telco, poisťovne, e-shop ...) uviesť do života a integrovať cloudové zákaznícke dátové platformy ako Exponea, Adobe, HCL, Salesforce, Acoustic a zaistíš tak skvelú zákaznícku skúsenosť.

• Budete súčasťou kvalifikovaného tímu IT konzultantov, ktorí pracujú s najmodernejšími technológiami na integrácii viacerých nekompatibilných systémov pre spoľahlivý a efektívny prenos dát. Architekt integrácie hrá pri návrhu riešenia projektu kľúčovú úlohu.

Čo Ti môžeme ponúknuť:
• Zázemie stabilnej medzinárodnej IT spoločnosti, ktorá je špičkou na trhu v oblasti
digitálnych riešení.
• Možnosť ovplyvniť nielen fungovanie v rámci slovenskej entity, ale i v rámci
globálnej infraštruktúry.
• Prácu si zorganizuješ podľa seba, pracovnú dobu máme flexibilnú a vieme sa na hocičom
dohodnúť. Boli by sme radi za režim 1 deň v týždni on-site, min. zo začiatku.
• Pracovať môžeš kdekoľvek.
• Pracovať môžeš na HPP nebo na kontrakt.
• Máme plochú organizačnú štruktúru a neformálne pracovné prostredie, nie sme startup,
ale ani korporát.
• Pružná pracovná doba , office, alebo práca z domu,
• Adastra Academy - široká škála špičkových školení a školení; certifikácie, workshopy, jazykové kurzy

Finančné uznanie
• Performance bonus
• Presale bonus
• Refer-a-Friend - získajte bonus za oporúčanie nových kolegov

Šport & Zdravie & Rodina
• Lyžovanie Adastra - 4 dňová lyžovačka v Rakúsku
• Dni zdravia Adastra - rôzne workshopy o zdraví
• Tímové aktivity Adastra
• Karta Multisport
• Elektrické kolobežky - potrebujete sa presunúť z kancelárie na miesto svojho projektu po celej Bratislave? Využite naše kolobežky.
• Rodinný víkend ADASTRA - víkendový pobyt zamestnancov spolu s ich rodinou (turistika,
celo-víkendový program pre deti
• Narodeninový darček
• Svadobný bonus
• Baby bonus

Informácie o výberovom konaní

Zaujali sme Ťa? Urob prvý krok!
V prípade záujmu nám neváhajte poslať životopis v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí sa zhodujú s hľadaným profilom. Ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - základy
Python - základy
Java - základy
Bash - základy

Počet rokov praxe

IT Security
3

Budeme si rozumieť, pokiaľ:

• máš skúsenosti s vývojom IT systémov
• schopnosť porozumieť a vytvoriť architektúru riešení v
súlade s požiadavkami
• máš skúsenosti s programovacími jazykmi a
technológiami používanými v integračných riešeniach
• máš skúsenosti s procesmi systémovej integrácie
• vieš pracovať samostatne a si komunikatívny.
• zvládneš call v angličtine s ostatnými kolegami.

Budeš vo výhode, pokiaľ:

• máš vývojové zručnosti (programovanie v SQL, Python 3, Java Spring, Bash, JavaScript, testovanie jednotiek)
• máš skúsenosti s vývojom webových služieb (SOAP, REST, tvorba špecifikácie Swagger / OpenAPI)
• máš skúsenosti s vývojom jednoduchých webových aplikácií (HTML, CSS)

Adastra je medzinárodná konzultačná spoločnosť, ktorá prepája svet biznisu a technologického poradenstva. Svoje postavenie v oblasti Information Managementu rozvíjame predovšetkým v kľúčových kompetenciách - Data Warehousing, Business Intelligence, Advanced Analytics, Digital Marketing, Big Data, Master Data Management a Enterprise Application Integration, IoT, AI.

Adastra bola ocenená titulom Best Employer vo svojej kategórii (Aon Hewitt Award) pre rok 2016, 2017 a 2018.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mýtna 48
811 07 Bratislava