Pridať inzerát

Servisný technik / mechanik stavebnej mechanizácie

Adap Trnava, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlievarenská 3, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 - 1 300 EUR/mesiac1 050 - 1 300 EUR/mesačná mzda brutto ; finálna mzda závisí od pracovných skúseností a zručností kandidáta
  • Termín nástupu: Júl 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

servisný technik stavebnej mechanizácie Husqvarna a CEDIMA, servis a údržba elektrických systémov a spaľovacích motorov.

práca v mladom dynamickom kolektíve, práca len cez pracovný týždeň, servisné školenia na Slovensku a v zahraničí hradené zamestnávateľom.

Informácie o výberovom konaní

Profesijný životopis zasielajte na adresu [email protected]
Odpovieme uchádzačom, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.7.2022 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

spaľovacie motory, elektrotechnika

Ostatné znalosti

Word, Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

aktívny prístup, flexibilita, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť

Firma Adap Trnava, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1998. Spoločnosť predáva a servisuje stavebnú mechanizáciu Husqvarna, CEDIMA a iné značky. /Stenové píly, rezačky špár, stolové píly, vibračné dosky a pechy, priemyselné vysávače, vibrátory betónu a iné..

Viac na www.hsqtrnava.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt