Pridať inzerát

AML & company Officer

ADAMM, s.r.o.

  • Miesto práce: OC MAX Trenčín, Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac- mzda možná dohodou podľa ponúknutých skúseností a praxe
  • Termín nástupu: 15.01.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za kontrolu a vedenie finančných a blockchain transakcií
- Analýza transakcií, Monitoring zákazníkov a firemných postupov
- Príprava zmlúv, dokumentov, vnútorných predpisov a iných právnych dokumentov
- Kontrola a analýza zákonov, noviniek, usmernení v rámci SR, ČR, EU
- Riadenie a vykonávanie pravidelných platieb v spoločnosti
- komunikácia s regulátormi, bankami, úradmi
- spracovanie finančných analýz, štatistík a pod.
- ostatné administratívne práce

- flexibilná pracovná doba
- práca v stabilnej spoločnosti
- nadobudnutie praxe v danej oblasti
- home office / inhouse
- ostatné zamestnanecké benefity
- investičné poradenstvo

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím zasielajte svoje životopisy.

Uchádzačov, ktorí postúpia do výberového konania budeme kontaktovať na dohodnutie termínu stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právne a ekonomické vzdelanie

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Analýza, AML/KYC - Základy
Právne poradenstvo, služby - Pokročilý
Ekonomické zameranie - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Ekonóm / Administratívny pracovník, Právny koncipient, AML Officer

Počet rokov praxe

1

- Flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť
- Schopnosť analyzovať a navrhovať procesy
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- samostatnosť, komunikácia
- záujem o prácu v danej oblasti

Bitcoinmat je mladá inovatívna spoločnosť pôsobiaca vo finančných technológiách a kryptopriemysle, ktorá predovšetkým prevádzkuje Online zmenáreň fiat vs crypto, sieť bitcoinových automatov, je taktiež poskytovateľom nákupu prostredníctvom darčekových poukazov, nákupu platobnou kartou, nákupu a predaja prostredníctvom partnerských prevádzok. Naša spoločnosť sa neustále snaží rozširovať portfólio ponúkaných služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov