Pridať inzerát

Zamestnanie študenta (Obchodný referent)

Acturus Fashion ltd

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Obchodná, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 6 EUR/hod.•Odmena EUR 6 za hodinu + dobrá provízia z predaja v percentách •pružná doba prestávok
  • Termín nástupu: okamžite
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sassy Fashion otvára obchod v Bratislave!
Ponúkame široký sortiment trendovej a štýlovej módy rôznych dodávateľov a výrobcov. Naše
produkty sú provokatívne, štýlové, pestrofarebné a.
Pre náš nový obchod v bratislavskej časti Staré Mesto hľadáme mladé talentované ženy pre prácu
v predaji.
Pre prácu u nás sú nevyhnutné dobré znalosti angličtiny. Sme anglicko/nemecká spoločnosť
a znalosť jedného z obidvoch jazykov je nevyhnutná. Tvoji každodenní zákazníci však budú
hovoriť po slovensky.
Ideálne pracovné predpoklady:
•Skúsenosti v oblasti predaja alebo s kontaktmi so zákazníkom
•S našimi produktmi sa vieš dobre identifikovať, rada sa obliekaš štýlovo,
, elegantne alebo s módou.
•Ovládaš angličtinu alebo nemčinu na úrovni A2. Jeden z týchto jazykov je podmienkou.
•Si spoľahlivá, presná a aktívna
Tvoje úlohy:
•Zákaznícky servis a predaj
•Triedenie tovaru a dekorácia
•Práca na pokladni
. zachovanie vzhľadu obchodu
Čo ponúkame:
•Pružný pracovný čas. kurzarbeit, v niektoré dni polovičný pracovný čas, voliteľný pracovný
čas a dni.
•Odmena EUR 6 za hodinu + dobrá provízia z predaja v percentách
•pružná doba prestávok
Informácie a kontakt:
Pošli Tvoju žiadosť emailom na: office@sassyfashion24.com
Odpovieme Ti emailom a pozveme na pracovný pohovor.

dobrá provízia z predaja v percentách

Informácie o výberovom konaní

Send your application by email: office@sassyfashion24.com
Best would be in english or german. It is not necesarry to send a curriculum vitae or a full application. Just send some infos about your person.
We will contact you by email for an interview.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Sassy Fashion is on mission to provide a wide range of fashinoable clothes products for women in sexy-style from many different producers and suppliers with best possible search criteries to find easy and fast what you want. From skirts to clothes and over shirts and belts to jackets which is extravagant or special and stylish women and girls dress. And this also for small pockets!