Pridať inzerát

Regionálny obchodný manažér

ActiveMedia Slovakia, s. r. o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: • Zodpovedajúce finančné ohodnotenie a balík zaujímavých benefitov: 750 € bez DPH/ fakturácia mesačne + predané bonusy podľa nastavených KPI
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou obchodného manažéra je reprezentovanie spoločnosti u súčasných a potenciálnych zákazníkov. Obchodný manažér samostatne a cieľavedome plánuje, pripravuje, uskutočňuje a realizuje obchodné kontrakty s firmami. Vyhľadáva a tvorí databázu potenciálnych firiem na oslovenie, čím cieli k získavaniu, udržovaniu a rozširovaniu zákazníkov a je zodpovedný za dosiahnutie stanoveného predajného výsledku vo zverenom regióne.
• Implementácia predajnej stratégie vo zverenom regióne, priame jednania s konateľmi
firiem a uzatváranie kontraktov (Stredné Slovensko)
• Získavanie informácií o situácií na trhu, trendoch a o konkurencii s cieľom zvýšenia
predaja a upevnenia pozície na trhu
• Pravidelné analýzy predajov a reporty priamemu nadriadenému
• Aktívna účasť na cyklických mítingoch
• Analýza výsledkov práce za uvedené obdobie, hodnotenie situácie v danom regióne,
referovanie o aktivitách konkurencie a navrhovanie potrebných aktivít a opatrení

• Služobný automobil, notebook- po skúšobnej dobe ( počas skúšobnej doby mesačný paušál za používanie vlastného vozidla a preplatené PHM)
• Zaujímavú pracovnú príležitosť vo vybranom regióne Stredné Slovensko

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku + fotografiu a motivačný list (stručných 10 viet o práci v teréne z minulých období) na adresu: info@active-media.sk

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodného, manažérskeho a marketingového smeru

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchodného manažéra
2

- Práca vyžaduje cestovanie po zverenom regióne- vodičský preukaz skupiny B , skúsený vodič
- Analytické a organizačné schopnosti
- Klientsky orientovaná osobnosť
- Pozitívny prístup, komunikatívnosť, flexibilita, systematickosť
- Prax na obdobnej pozícii minimálne 2 roky ( práca v teréne)
- Samostatnosť, schopnosť nadväzovať a rozvíjať vzťahy
- Predajné zručnosti a vyjednávanie, výborné prezentačné zručnosti

ActiveMedia Slovakia, s. r. o. so sídlom v Liptovskom Mikuláši pôsobí na Slovensku od roku 2010. Sme odborníkmi v oblasti marketingu a sprostredkovania reklamných kampaní v obchodných reťazcoch na Slovensku.
Reklamu sprostredkovávame vo všetkých obchodných domoch Kaufland na Slovensku a obchodných domoch TESCO.
Reklama v supermarkete, je nápadne dobrá pre podnikateľov. Sme mediálna agentúra zabezpečujúca sprostredkovanie reklamy v obchodných reťazcoch pre firmy, ktoré sa chcú zviditeľniť vo svojom regióne, v akomkoľvek segmente podnikania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štefánikova 1361/4
031 01 Liptovský Mikuláš