Pridať inzerát

Účtovník/čka - fakturant/ka v Active Point s.r.o.

Active Point, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.9.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme účtovníka/fakturanta. Sme malá stabilná spoločnosť, ktorá prevádzkuje internetový obchod, kamenné predajne a veľkoobchod.
Náplň pracovnej pozície:

Podvojné účtovníctvo od A po Z pre firmu do 10 zamestnancov:
- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr,
- technické účtovníctvo formou importov a ich kontrola
- účtovanie bankových výpisov
- účtovanie skladov
- účtovanie interných dokladov
- účtovanie mzdových podkladov
- zostavovanie daňových priznaní k DPH
- zostavovanie daňových priznaní k dani z príjmov
- zostavovanie účtovnej závierky spoločnosti
- odsúhlasovanie a inventarizácie účtov, kontrola hlavnej knihy
- finančné účtovníctvo
- štatistika, hlásenie pre NBS, iné

Administratíva spojená s expedíciou a príjmom tovaru:
- príprava objednávok, expedícia tovaru,
- komunikácia s obchodnými partnermi,
- vystavovanie faktúr, predfaktúr, zálohových faktúr a dodacích listov

- pravidelné školenia (DPH, DzP PO, hmotný a nehmotný majetok, atď...)
- zamestnanecké zľavy
- zamestnanecké oblečenie
- príspevok na obed
- preplácanie obednej prestávky 30min
- preplácanie 100% za nadčasy
- príjemný pracovný tím
- možnosť kariérneho rastu
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Daňová legislatíva - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Vedenie podvojného účtovníctva

Počet rokov praxe

3

- práca v účtovnom systéme Money S3/S4 - výhoda,
- samostatnosť,
- praktické myslenie,
- precíznosť,
- iniciatívnosť,
- spoľahlivosť

Spoločnosť Active point, s.r.o. v súčasnosti prevádzkuje internetový obchod www.norwayshop.sk a kamenné predajne Norway Shop - Sport & Fashion Shop v Tatranskej Lomnici a Starom Smokovci. Taktiež obchoduje s 5 výrobcami zo zahraničia, ktorých tovar distribuuje do 25 obchodov v rámci SR a ČR.
Norway Shop ponúka kvalitné a exkluzívne športové oblečenie a príslušenstvo, prevažne nórskeho pôvodu. Sme dynamický, mladý tím a robíme to, čo nás baví.
Poslaním spoločnosti je prinášať svojim partnerom kvalitné športové oblečenie a doplnkový tovar a tiež zaručiť maximálnu spokojnosť obchodných partnerov a konečných zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov