Pridať inzerát

Ekonomicko - Administratívny pracovník - Junior

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 300 EUR/mesiacPlat bude dohodnutý na základe znalostí a skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: 1.-15.12.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poslaním tejto pozície je administratívna podpora účtovného oddelenia a firmy ako takej. Náplňou práce je hlavne:
▪ Komplexná administratívna agenda podľa požiadaviek hlavného účtovníka alebo office managera
▪ Evidencia pošty a faktúr v internom systéme
▪ Vystavovanie, evidencia a spracovávanie objednávok v internom systéme
▪ Evidovanie a spracovávanie došlých faktúr a iných účtovných dokumentov
▪ Príprava podkladov pre účtovníctvo a podpora účtovného oddelenia
▪ Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
▪ Práca v interných systémoch HELIOS, RSV a v Microsoft Word a Excel
▪ Práca s hotovosťou a gastrolístkami
▪ Činnosti asistentky v kancelárii.

▪ Káva, čaj, ovocie k dispozícii.
▪ Možnosť využitia Multisport karty, firemných bicyklov, kolobežiek.
▪ Možnosť zúčastniť sa odborného vzdelávania, team buildingov, vnútro firemných akcií, jógy.
▪ Práca v novej, modernej administratívnej budove v centre mesta.
▪ Gastrolístok navyše.

Pozície je zaujímavá pre čerstvého absolventa strednej alebo vysokej školy zameranej na administratívu alebo ekonomiku, prípadne juniornejšieho človeka s praxou na podobnej pozícii na účtovnom oddelení alebo office.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je stavebná firma, ktorá je dcérskou spoločnosťou kapitálovo silnej Luxemburskej developerskej spoločnosti. Na Slovensku realizovala a realizuje viacero developerských projektov výstavby bytových domov a administratívnych budov, najmä v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
HELIOS - Základy
RSV - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪ Prax na podobnej pozícii je veľkou výhodou.
▪ Prax v stavebnej firme (mužskom kolektíve) je veľkou výhodou.
▪ Zmysel pre detail a administratívnu a systematickú prácu.
▪ Zodpovednosť, svedomitosť, spoľahlivosť, lojalita.
▪ Dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie.
▪ Odolnosť voči stresu.
▪ Vodičský preukaz sk. B

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci