Pridať inzerát

Administratívny pracovník oddelenia výroby

Active Job, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 960 EUR/mesiacod 960€ /mesiac. Horná hranica mzdy v závislosti od odpracovaných rokov, skúseností v odbore.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia práce vo výrobnom úseku.
Kontrola a rozvoj produktivity a efektivity liniek na zverenom úseku výroby
Zodpovednosť za tréning zamestnancov.
Administratívne činnosti v súvislosti s evidenciami, reportami, analýzami, vnútornými dokumentmi vo zverenej oblasti.

Výkonnostný bonus do 86EUR/mesačne.
Letný a zimný bonus do výšky 75% základnej mzdy.
Príplatky za prácu nadčas vo vyššej sadzbe ako stanovuje Zákonník práce.
Nadštandardné príspevky na stravovanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike . Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny typ s pozitívnym myslením
Odolnosť voči stresu, časová flexibilita, samostatnosť, lojalita.
Prax vo výrobnom podniku výhodou.

Active Job,s.r.o. je Slovenská personálna agentúra. Poskytujeme prvotriedne poradenské služby pre spoločnosti hlavne v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov