Pridať inzerát

Špecialista nákupu / Senior nákupca

AConsulting HR, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štúrovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností a seniority uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme cieľavedomého a dynamického kandidáta s dobrými komunikačnými a argumentačnými zručnosťami pre prácu v zahraničnej výrobnej spoločnosti, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Tvorba nákupnej stratégie s ohľadom na predajný plán a výrobnú
kapacitu, plánovanie nákupu
- Sledovanie výroby, vývoja stavu skladov materiálu a manažovanie
nákupu pre optimálne zabezpečenie výroby
- Zabezpečenie procesu a evidencie FSC, ISO, a KBÚ; spolupráca s
audítormi
- Budovanie siete dodávateľov, dopytovanie alternatívnych
materiálov a služieb
- Prieskum trhu, porovnávanie ponúk, analýza nákladov a cien
- Tvorba a preverovanie dodávateľských zmlúv, výberové konania
- Dohľad nad správnym spôsobom a procesom obstarávania
materiálov a služieb (kvalitatívne, cenovo, termínovo)
- Komunikácia s materskou spoločnosťou v anglickom jazyku najmä
v oblasti zosúladenia dodávok, dodacích podmienok, cien a
skupinovej logistiky
- Riešenie reklamačného konania voči dodávateľom
- Úzka spolupráca s kolektívom pracovníkov ostatných oddelení
v rámci spoločnosti, preverovanie technických podmienok dodávok,
organizovanie testovacích výrob, vykonávanie inventúr
- Nepriame riadenie práce skladníkov
- Základné znalosti ekonomických podmienok v nákupe (dodávky
v rámci EU, intrastat; dovoz, clo; účtovné a finančné podmienky
dodávok, samofakturácia; DPH, právne minimum)
- Práca v SAP a v iných ERP systémoch spoločnosti

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou v SR s nadnárodným pozadím
- možnosť odborného a profesijného rastu
- čiastočne flexibilná pracovná doba
- práca v čistých a klimatizovaných priestoroch
- letná párty a vianočný večierok
- práca v príjemnom a tichom vidieckom prostredí
- výroba prebieha i počas lockdownu.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný profesijný CV na nižšie uvedený mail. Vybratých uchádzačov budeme pozývať na osobný pohovor.

Termín predpokladané nástupu uchádzača je v 4Q/2022.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2022 (ostáva ešte 126 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického, resp. ekonomického smeru

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Prax v oblasti nákupu 3 až 5 rokov
- Výborné komunikačné a argumentačné zručnosti
- Znalosť iných ERP systémov výhodou
dodávok, ....)
- Schopnosť riadiť svoju prácu a pracovný čas samostatne.
- Ochota neustále sa rozvíjať a vylepšovať procesy.
- Analytické myslenie, povedomie o nákladoch a kvalite.
- Spoľahlivosť, zodpovednosť, angažovanosť a flexibilita.
- Mysliteľ s vysokou mierou samostatnosti a tímovým duchom, proaktívnosť

Personálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania pre jednotlivé úrovne manažmentu, špecialistov, referentov, obchodníkov, realizovaním personálneho poradenstva.

Poslaním spoločnosti AConsulting HR, s.r.o. je pomôcť spoločnostiam kvalifikovaným personálnym poradenstvom pri výbere nových zamestnancov, pre aktívne napĺňanie firemných stratégií a plánov, a tak zabezpečiť ich úspechy v podnikateľskej aktivite, pretože: „ľudia tvoria firmu a napĺňajú jej ciele“.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.