Pridať inzerát

Kontrolór kvality

AConsulting HR, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šurany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ mesačná prémia, 13. plat
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s kontrolou kvality v oblasti automotive?
Ak áno, máme pre Vás výbornú pracovnú príležitosť!

Vašou náplňou práce bude:
- vykonávanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly na základe schválených plánov merania
- vystavovanie kontrolnej správy o vzorke
- starostlivosť o kontrolu kontrolných, meracích a skúšobných zariadení (KMSZ)
- vykonávanie kalibrácie (KMSZ)
- spolupráca pri vypracovávaní kontrolných plánov a technickej dokumentácie
- vyhodnocovanie spôsobilosti zariadenia a procesu
- vedenie dokumentácie meracích a skúšobných výsledkov
- vykonávanie laboratórnych skúšok a testov na dieloch
- vytváranie meracích programov na 3D meracích zariadeniach, resp. strojoch
- meranie dielov na 3D meracích strojoch.

- zodpovedná práca s vysokou mierou sebarealizácie s perspektívou dlhodobej pracovnej príležitosti v zázemí stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- možnosť ďalšieho profesijného rastu
- istota pracovného miesta v rozrastajúcom sa podniku
- práca v dynamickom tíme
- práca v trojzmennej prevádzke
- dobré pracovné podmienky

V prípade, že Vás ponuka zaujala, svoje štruktúrované profesijné CV s motivačným listom, zasielajte obratom na nižšie uvedený mail.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je stabilná zahraničná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické, resp. príbuzný odbor

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti v danej pozícii z výrobnej spoločnosti min. 3 roky
- znalosť čítania technických výkresov
- skúsenosti z oblasti kvality
- znalosti o SPC
- znalosť noriem ISO 9001, IATF 16949
- samostatnosť , zodpovednosť, precíznosť, flexibilita
- aktívny a pozitívny prístup k riešeniu problémov.

Personálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania pre jednotlivé úrovne manažmentu, špecialistov, referentov, obchodníkov, realizovaním personálneho poradenstva.

Poslaním spoločnosti AConsulting HR, s.r.o. je pomôcť spoločnostiam kvalifikovaným personálnym poradenstvom pri výbere nových zamestnancov, pre aktívne napĺňanie firemných stratégií a plánov, a tak zabezpečiť ich úspechy v podnikateľskej aktivite, pretože: „ľudia tvoria firmu a napĺňajú jej ciele“.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

940 56 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: 1 Recruiter
E-mail: poslať životopis