Pridať inzerát

Office manager

Achille k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mliekárenská 10, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú a spoľahlivú asistentku, ktorá si vie spraviť vo veciach poriadok a rada by sa stala súčasťou mladého a dynamického kolektívu.

Vašou úlohou bude:
- evidencia dokumentov spoločnosti, ktoré prichádzajú a odchádzajú na adresu
zamestnávateľa, skenovanie dokumentov a nahrávanie do systému spoločnosti
- zabezpečovanie odosielania dokumentov (spisov, záznamov) spoločnosti poštou
- zabezpečovanie kancelárskeho vybavenia
- zhromažďovanie podkladov pre účtovníctvo
- starostlivosť o chod kancelárie
- komunikácia s dodávateľmi, klientmi
- archivácia dokumentov (evidencia zmlúv, príprava a spracovanie dokumentov)
- samostatné riešenie čiastkových úloh
- BackOffice a operatívne riadenie firmy
- práca s hotovosťou, zodpovednosť za hotovosť

- práca v dynamickom, príjemnom kolektíve
- príjemne pracovné prostredie
- iné zamestnanecké benefity

Termín nástupu si vieme dohodnúť, pretože na toho správneho kandidáta sa oplatí počkať. Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Váš životopis spolu s fotografiou zasielajte na home.achille@gmail.com. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dovolíme si však odpovedať tým z Vás, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, administratíva

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert
Microsoft PowerPoint - expert

- Skúsenosť na administratívnej pozícii výhodou
- Samostatnosť a aktívny prístup k práci
- Komunikatívna osobnosť s príjemným vystupovaním
- Zodpovednosť
- Organizačná schopnosť
- Flexibilita
- Proaktívny prístup
- Spoľahlivosť
- Dochvíľnosť

Komanditná spoločnosť Achille patrí do holdingu Colligentes, ktorý od svojho vzniku podniká v rôznych odvetviach na Slovenskom trhu, hlavná činnosť holdingu je financovanie podnikateľských aktivít, ktorému sa venuje práve Achille.

Achille je rýchle rastúcou spoločnosťou. Svoje úspechy spoločnosť pripisuje dlhodobým a nadštandardným vzťahom s klientom/ partnerom.

Aktuálna situácia na trhu nám umožňuje rásť rýchlejšie, ako sme predpokladali a preto potrebujeme do nášho tímu ľudí, ktorí vedia poskytnúť svoj čas, chuť a záujem pracovať pre spoločnosť, partnera a klienta.

Adresa spoločnosti

Achille k. s.
Mliekárenská 10
82109 Bratislava