Pridať inzerát

Kuchár/-ka v hoteli Mercure Bratislava Centrum****

Accor-Pannonia Slovakia, s.r.o.

  • Miesto práce: Mercure Bratislava Centrum Hotel, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ príplatky za sobotu, nedeľu, prácu vo sviatok
  • Termín nástupu: dohodou, ideálne v auguste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milý gastro nadšenec! :)

Rozširujeme náš tím v hoteli Mercure, a radi by sme k sebe prijali niekoho, kto sa nebojí výziev, rád sa naučí niečo nové, a je zapálený pre varenie!

V našej hotelovej reštaurácii "Signature Restaurant, Bar&Lounge" ponúkame hosťom raňajky formou bufetu, elegantné business lunch a sezónne a´la carte menu s dôrazom na využitie regionálnych surovín. Náš F&B tím spája talenty a zanietencov v obore a je vedený skúsenými hoteliérmi a gastro špecialistami.

Tvojou úlohou bude:
*preberanie a príprava materiálu na prípravu jedál
*príprava jedál teplej a studenej kuchne, prírava a la carte menu a bufetu podľa receptúr a technologických postupov v súlade so štandardmi a konceptom reštaurácie Signature
* budeš sa podieľať na tvorbe jedálneho lístka
* možnosť zdieľať svoje skúsenosti a zručnosti aj so študentmi, budúcimi kuchármi

Máš CHUŤ ďalej rozvíjať svoje kulinárske zručnosti?
Daj nám o sebe vedieť! :)

Vaše CV prosím pošlite na e-mail: h6840-gl1@accor.com alebo reagujte nižšie.
Uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o príležitosť pracovať s nami!

- Práca v priateľskom kolektíve a dynamickom pracovnom prostredí medzinárodnej hotelovej siete
- Sme stabilným zamestnávateľom aj počas Covidu
- Priestor na sebarealizáciu, možnosť zapojiť sa do rôznych interných projektov
- Dovolenky za výhodnejšie ceny v rámci hotelovej siete Accor na celom svete
- Kariérne a rozvojové možnosti v rastúcej hotelovej skupine
- Zabezpečená strava
- Koncoročná výkonnostná odmena

Tešíme sa na Vaše reakcie a ďakujeme za Váš záujem pridať sa k nám do hotela Mercure!

Uchádzač o zamestnanie týmto berie na vedomie, že prevádzkovateľ spoločnosť Accor-Pannonia Slovakia, s.r.o. so sídlom Zámocká 38, 811 01 Bratislava, IČO: 35846160, zapísaná v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka 27608/B a jej prevádzky Mercure Bratislava Centrum Hotel a Ibis Bratislava Centrum Hotel je oprávnená spracúvať osobné údaje uvedené v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s reakciou na zverejnenú ponuku práce prostredníctvom internetovej stránky www.profesia.sk za účelom výberového konania na obsadzovanú pozíciu, a to na základe ustanovenia čl. 6. ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

S viac ako 750 hotelmi v 49 rôznych krajinách, najväčšou zo všetkých značiek skupiny Accor sú značky Mercure a Ibis, uznávané na celom svete. Každý z našich hotelov je zariadený a navrhnutý s maximálnou úctou k svojmu jedinečnému štýlu, miestnej vôni a individuálnemu vkusu.
Naši kolegovia sú nadšení a vychutnávajú si zdieľanie poznatkov s našimi hosťami. Každý deň sa aktívne venujeme hosťom aj kolegom ... Keď o tom premýšľate, byť súčasťou skupiny Accor znamená, že sme nakoniec všetci spojení. Toto spojenie, ktoré máme medzi sebou, je to, čo nás robí jednou značkou.

"Buďte sami sebou. Zdieľajte našu vášeň."

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Accor-Pannonia Slovakia s.r.o.
Mercure Bratislava Centrum, Žabotova 2
811 04 Bratislava