Pridať inzerát

Financial Controller

Accace Group

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Twin City C, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacalebo dohodou v závislosti od Tvojich skúseností.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lákalo by ťa dohliadať na financie v medzinárodnej spoločnosti so slovenským srdcom? A čo tak byť priamo v centre diania na internom oddelení nášho Headquarter-u? Rád by si mal/a zodpovednosť, komunikoval/a priamo s riaditeľmi pobočiek a konzultoval/a ich finančné výsledky a zároveň mal/a dosah aj na naše interné účtovníctvo? Ak ťa to stále zaujíma, možno máme super ponuku práve pre Teba!

Sme tím mladých ľudí, ktorí chcú robiť veľké veci inovatívnym spôsobom. Accace skupina neustále rastie ako na Slovensku, tak aj v zahraničí a preto sa u nás naozaj nebudeš nudiť. Hľadáme posilu do tímu finančného controllingu na naše oddelenie interných financií, ktoré spadá priamo pod CFO.
Momentálne hľadáme kolegu ako záskok za materskú na dobu určitú 1 rok, ale keďže je dynamika naše druhé meno, o rok môže byť možností oveľa viac a ak si budeme sedieť, určite niečo vymyslíme.

Ak máš záujem odborne napredovať a bavia ťa nové výzvy, tak máme pre Teba skvelú príležitosť v rámci nášho tímu. Tvoje úlohy by boli najmä:

- zabezpečenie procesu interného finančného controllingu a reporting jeho výsledkov v rámci Accace skupiny
- zodpovednosť za správnosť finančných údajov
- príprava pravidelných reportov pre vedenie spoločnosti
- vnútrofiremná komunikácia s pobočkami ohľadom finančných reportov
- plánovanie a koordinácia tvorby rozpočtov, monitoring a analýza výsledkov v porovnaní s rozpočtom
- kontrola a analýza plnenia kľúčových ukazovateľov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami pri zbere, spracovaní firemných dát a vyhodnocovaní finančných výsledkov
- odsúhlasovanie pohľadávok a záväzkov v rámci skupiny Accace
- príprava zmlúv k faktúram a úverom v rámci skupiny Accace
- návrh odporúčaní na zlepšenie efektívnosti
- iné ad hoc analytické práce na základe požiadaviek skupiny

Rozvoj
  • Práca na projektoch pre medzinárodné spoločnosti
  • Nové výzvy a možnosť kariérneho rastu
  • Odborné a osobnostné vzdelávanie v rozličných oblastiach (vrátane ACCA)
  • Jazykové vzdelávanie v pracovnom čase
Ocenenie, udalosti, kultúra
  • Motivujúci bonusový systém
  • Odmena za odporučenie nového kolegu a nového klienta
  • Ocenenie Zamestnanec štvrťroku a roku
  • Teambuildingové aktivity a firemné oslavy
  • Príspevky zo sociálneho fondu na kultúru
  • Dobrovoľnícke aktivity v rámci práce
Zdravie a šport
  • Zdravé týždne - ovocie a zelenina na pracovisku
  • MultiSport karty čiastočne hradené zamestnávateľom
  • Účasť na verejných športových podujatiach
Flexibilný život
  • Práca z domu
  • Flexibilná pracovná doba

Všetkým uchádzačom vopred veľmi pekne ďakujeme za prejavenie záujmu o toto pracovné miesto.
Z kapacitných dôvodov však budeme ďalej kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- vysokoškolské vzdelanie so zameraním na účtovníctvo
- skúsenosti v oblasti vedenia účtovníctva
- skúsenosti z oblasti finančného controllingu 3 až 5 rokov
- aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni pokročilý
- znalosť iného jazyka výhodou
- znalosť MS Office na užívateľskej úrovni
- dobré organizačné schopnosti, samostatná práca, logické a systematické myslenie

O Accace Slovensko

Spoločnosť Accace vznikla v roku 2006 v Bratislave. Accace Slovensko zamestnáva už viac ako 120 odborníkov a poskytuje služby spracovania účtovníctva, mzdovej a HR agendy, daňové a transakčné poradenstvo, právne a korporátne služby, či poradenstvo pre startupy. Za 15 rokov sme si vybudovali stabilnú pozíciu lídra v oblasti BPO služieb na Slovensku. Pravidelne sa umiestňujeme v rebríčku TOP10 poradenských spoločností magazínu TREND. Právne služby poskytuje naša vlastná advokátska kancelária Accace Legal. V rámci skupiny Accace združujeme viac ako 600 odborníkov a poskytujeme služby pre viac ako 2 000 klientov. Nájdete nás v Bratislave a v Košiciach.

O Accace Circle

Celosvetovo pôsobí Accace pod značkou Accace Circle. Ide o biznis komunitu partnerov – profesionálnych poradcov a poskytovateľov BPO služieb. S globálnym zastúpením v takmer 40 krajinách a tímom viac ako 2000 odborníkov, Accace Circle poskytuje služby viac ako 10 000 klientom, najmä stredným a veľkým medzinárodným spoločnostiam zo zoznamu Fortune 500. Celosvetovo Accace Circle spracováva okolo 170 000 výplatných pások mesačne.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Accace Management, s.r.o. / TULIP Solutions, s.r.o.
Mlynské nivy 16
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov