Pridať inzerát

Samostatný účtovník / čka

ACC IMPULSE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacHrubá mzda je uvedená pri plnom pracovnom úväzku, v prípade kratšieho pracovného úväzku bude mzda relevantne prepočítaná.
  • Termín nástupu: 01.05.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme účtovníka, ktorý má záujem rozvíjať sa v uvedenej oblasti. Nový kolega dostane možnosť sa vzdelávať a odborne rásť pod skúseným účtovníkom/daňovým poradcom. Zároveň bude samostatne zvládať pridelené úlohy.
K tomu patrí:
- účtovanie účtovných operácii v podvojnom účtovníctve (pokladňa, banka, došlé faktúry, vystavené faktúry, interné doklady)
- príprava podkladov pre DPH priznania a priznania k dani z príjmov právnických osôb,
- inventarizácia účtov hlavnej knihy,
- spracovanie miezd pre menší počet zamestnancov (jednoduché pracovné pomery)
- personálna administratíva - vypracovanie zmlúv a dodatkov k zmluvám
- administratívne práce - roztrieďovanie a zakladanie dokladov

Práca nie je vhodná pre absolventa ani pre niekoho, kto neúčtoval predtým. Je vhodná pre niekoho, kto má skúsenosti s účtovaním, s prípravou jednoduchých DPH priznaní a aj účtovnej závierky, prípadne spracovanie miezd. Hľadáme niekoho, kto vie pracovať samostatne, plniť zadané úlohy samostatne. Preto sa vyžaduje min. 1 ročná prax na obdobnej pozícii. Zároveň sa vyžaduje znalosť programu Pohoda.

Práca je na skrátený úväzok, na dohodu, brigády. Prosíme záujemcov, ktorí chcú pracovať iba na plný pracovný úväzok, aby nereagovali na pracovnú ponuku. Tiež nehľadáme niekoho, kto si dočasne potrebuje vykryť 3 mesiace medzi zamestnaniami. Práca nie je vhodná pre absolventa. Práca je vhodná aj pre mamičky na MD/rodičovskej dovolenke, ak si vedia zabezpečiť byť minimálne 4 hodiny / denne v office.

flexibilná pracovná doba

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor prípadne na online pohovor.
Pri reagovaní na pracovnú pozíciu prosíme uviesť aj o aký druh pracovného pomeru máte záujem a uviesť pár vetami motiváciu pre výkon danej práce.

ZÁROVEŇ S CV NÁM ZAŠLITE SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV NASLEDOVNÉHO ZNENIA:
Súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov spoločnosťou ACC IMPULSE s.r.o. (ďalej len „Prevádzkovateľ“) a to:

v rozsahu: osobných údajov poskytnutých v životopise a sprievodných dokumentoch zaslaných Prevádzkovateľovi a osobných údajov získaných počas výberového konania, vrátane hodnotenia a výsledkov testov vo výberovom konaní

pre účel: vedenie evidencie uchádzačov o zamestnanie a recruiting po dobu: 2 rokov

Zároveň vyhlasujem, že som si vedomá/ý, že poskytnuté osobné údaje Prevádzkovateľ spracúva iba na základe tohto Súhlasu. Nemám žiadnu povinnosť ich Prevádzkovateľovi poskytnúť a tento Súhlas mám právo kedykoľvek odvolať. Ak tento súhlas odvolám, takto poskytnuté moje osobné údaje musí Prevádzkovateľ bez zbytočného odkladu vymazať.

Odvolanie súhlasu je možné realizovať zaslaním žiadosti na kontaktné údaje spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy
POHODA (účtovníctvo) - základy
Mzdové účtovníctvo - základy

Počet rokov praxe

1

systematickosť, zmysel pre detaily, precíznosť a dôslednosť, samostatnosť, schopnosť kontrolovať po sebe prácu

Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie daňového poradenstva pre klientov, na externé spracovanie jednoduchého a podvojného účtovníctva.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Reca 599
92526 Reca
www.accimpulse.sk