Pridať inzerát

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA – HORECA pre západné Slovensko

ACAN, s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac• nadštandardné odmeny na základe obchodných výsledkov • v prípade dobrých výsledkov zamestnanca a spoločnosti - 13. plat
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca s existujúcimi a akvizícia nových zákazníkov
• pravidelné osobné navštevy HORECA prevádzok v rámci regiónu
• prezentácia značiek prémiového alkoholu z nášho portfólia vybraným HORECA prevádzkam
• listing produktov
• komunikácia s veľkoskladmi a zabezpečenie dostupnosti produktov podľa listingu
• zákaznícky servis
• plnenie mesačných/kvartálnych plánov naviazaných na odmeny
• pravidelný reporting

• poskytneme kvalitné zaškolenie v rámci produktového portfólia a systému práce

• firemné auto
• notebook + mobilný telefón
• voľnosť pracovného času
• práca s kvalitnými, prémiovými značkami
• pravidelné odborné školenia
• možnosť sebarealizácie a vybudovanie vlastného distribučného kanála
• naše produkty za nákupnú cenu
• v prípade dobrých výsledkov, nadštandardné odmeny a 13. plat
• rodinná atmosféra a mladý kolektív
• pravidelné teambuildingy
• možnosť kariérneho rastu

Hľadáme šikovného a aktívneho človeka, čo nemá problém s cestovaním v rámci regiónu západného Slovenska. V prípade záujmu o dlhodobú spoluprácu nám pošlite profesný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vodičský preukaz skupiny B podmienkou
• výborné komunikačné schopnosti
• aktívny a samostatný prístup k práci
• ochota učiť sa nové veci
• orientácia na výsledky

Acan Premium Spirits je rodinná firma, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Dovážame, distribuujeme a budujeme značky prémiového alkoholu na slovenskom trhu. Pracujeme na úrovni všetkých predajných kanálov od HORECA zákazníkov až po retailových partnerov a zastupujeme značky ako Plantation, Citadelle, Malecon, The Demon’s Share, Compañero a mnohé ďalšie. Viac informácii o našej spoločnosti nájdete na www.acan.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov