Pridať inzerát

Automechanik

AC s.r.o.

  • Miesto práce: Gemerská cesta 13, Lučenec-Opatová pri Lučenci
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacMzda 900€ až 1300€ v čistom
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava vozidiel prevažne značiek Opel a Hyundai v autorizovanom servise v Lučeneci

- Zabehnutý kolektív
- Žiadna administratíva ani práca so zákazníkom, len mechanická práca
- Žiadne výdavky, len čistý príjem
- Zmluva na dobu neurčitú
- Nové technológie a stroje
- Práca v stabilnej firme

Rozširujeme prevádzku v Lučenci a hľadáme 2 šikovných mechanikov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Automechanik / Autoelektrikár

Základné zručnosti automechanika, dôležité sú znalosti nie škola ktorú máte.

Je veľmi dôležité uvedomiť si fakt, že v práci trávime polovicu nášho aktívneho života. Naše pracovné prostredie neustále zlepšujeme aby ten čas strávený v našich priestoroch bol jedinečný.
Na pobočkách v Rožňave a Lučenci máme vlastné stravovacie miesto kde si môžete ohriať alebo objednať a vychutnať jedlo s kávou z našich firemných strojov. Taktiež pripravujeme teambuildingové akcie, profesionálne školenia osobnostné aj technické ale aj zbežné oslavy narodenín na pracovisku po práci.

Veľká spoločnosť nemôže stáť na jednom človeku, preto rozhodovacie právomoci ponechávame v maximálnej miere v rukách našich zamestnancov, či už je to predaj, servis, marketing alebo upratovanie, všetky rozhodnutia vždy diskutujeme a koordinujeme spoločne.

Od roku 1995 sme získali sme množstvo ocenení a uspokojili túžby mnohým motoristom. Áno darí sa nám a preto aby sme v tomto trende pokračovali a neustále zlepšovali kvalitu našich služieb chceme do tímu vyslovene len kolegov, ktorý veria že môžu byť zajtra lepší a šikovnejší ako boli dnes.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov