Pridať inzerát

Obchodný zástupca - drogéria

AC Marca Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda 1000 € a mesačné bonusy v zmysle plnenia obchodných cieľov a úloh + kvartálne bonusy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v banskobystrickom kraji a časť žilinského kraja (RK, LM, DK, NO, atď.)
• ideálne bydlisko Banská Bystrica alebo Zvolen + blízke okolie
• predaj výrobkov drogérie značiek Sanytol, Alex, Orion a.i., kozmetiky Lactovit
• akvizičná činnosť - aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych zákazníkov tradičného trhu (maloobchodné prevádzky, lokálne veľkoobchody)
• starostlivosť a udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi (tradičný trh, DIY, food,..)
• plánovanie a realizácia marketingových aktivít s lokálnymi obchodnými partnermi
• zabezpečenie dosiahnutia stanovených úloh a cieľov predaja
• exekúcia promočných aktivít
• merchandising
• monitoring konkurencie
• práca s CRM aplikáciou
• pravidelný reporting

- zázemie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- práca v príjemnom kolektíve
- priestor pre sebarealizáciu
- služobný automobil
- služobný mobilný telefón
- tablet
- notebook

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Práca v banskobystrickom kraji a časť žilinského kraja (RK, LM, DK, NO, atď. a časť nitrianskeho kraja (LV, ZM)
Ideálne bydlisko Banská Bystrica alebo Zvolen (okolie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• prax v oblasti predaj drogérie
• reprezentatívne vystupovanie a vynikajúce komunikačné a obchodné zručnosti
• samostatnosť a zodpovednosť
• tímový hráč

AC Marca Slovakia s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu AC MARCA, ktorý je výrobcom značiek: Alex, Sanytol, Lactovit, Orion a Ceys.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ružová dolina 6
821 08 Bratislava