Pridať inzerát

Architekt / stavebný inžinier

about_architecture s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Konventná 6, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 500 EUR/mesiachľadáme ľudí s praxou, ale aj absolventov vysokej školy - mzda podľa kvalifikácie a odbornosti uchádzača,
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vypracovávanie projektových dokumentácií (DUR, DSP, DRS)
- projektovanie bytových, nebytových a administratívnych budov
- spolupráca na koordinácii profesií

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- spolupráca na zaujímavých projektoch
- platená dovolenka + sviatky + vianočné a novoročné obdobie
- vzdelávanie sa v práci v BIM
- spoločné akcie

Rozširujeme náš pracovný kolektív o šikovných, perspektívnych ľudí, ktorí sa chcú profesne posúvať vpred a majú chuť podieľať sa na zaujímavých projektoch. V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím Vaše CV a portfólio prác na e-mail: [email protected] Vo Vašich e-mailoch uvádzajte, prosím, súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorý spĺňajú požiadavky výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra / Architektonické konštrukcie a projektovanie / Pozemné stavby a architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
ArchiCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

about_architecture je mladý, rýchlo rozrastajúci sa architektonický ateliér, ktorý spojením kreatívnej architektonickej a pragmatickej inžinierskej zložky dokáže zastrešiť celú škálu projekčných činností od štúdie až po kolaudáciu.