Pridať inzerát

Elektrikár a pomocný pracovník

ABEK SK, s. r. o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.7.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a spoľahlivého elektrikára s praxou pripadne pomocnú silu k nemu !

Ak máte chuť pracovať v mladom dynamickom kolektíve,
- radi sa učíte nové veci,
- baví vás elektroinštalácia,
- ste samostatný a zodpovedný,
- máte vyhlášku 22, 23 alebo 24
tak HĽADÁME PRÁVE VÁS!

Realizujeme montáž fotovoltiky v rodinných domoch a firmách. Chránime majetky a nehnuteľnosti - montujeme kamerové, zabezpečovacie systémy

Našou špecializáciou je montáž inteligentnej domácnosti.

Ak sa rád vzdelávaš a maš rad nové technológie, nemáš strach z výšok tak nás neváhaj kontaktovať.

Skúsenosť v obore je pre teba veľká výhoda

Nástupný plat je od 5 - 10€/h odvíja sa od vašej praxe, kvalifikácie (vyhlášky), samostatnosti, odbornosti, atď.. + bonusový systém
Práca sa vykonáva na východnom Slovensku, najčastejšie Košice, Prešov a okolie.
Nástup je možný od 15.07.2022

Motivačný list, profesijný životopis s fotkou, prípadne doporučenia od predchádzajúcich zamestnávateľov zasielajte e-mailom na adresu :
[email protected]

Čo ti ponúkame?
- Pohyblivá pracovná doba
- Mobil
- Provízny systém
- služobné vozidlo,
- naučíme Vás montáž inteligentných elektroinštalácii
- pravidelné vzdelávanie a školenia v obore
- možnosť zvýšenia platového ohodnotenia
- férový a priateľský prístup
- Zaujímavá práca v mladom kolektíve, v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, firemné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Elektroinštalácie - Pokročilý
Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Pokročilý
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §23 do 1000V - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

ABEK SK s.r.o. je rozvíjajúca sa spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti elektroinštalácie, fotovoltických systémov a zabezpečenia domu alebo firmy. Našou hlavnou víziou je prinášať kompletné riešenia v rámci zabezpečovacích a kamerových systémov, inteligentných elektroinštalácii a ich vzájomne prepojenie tak, aby prinášali jednoduchosť obsluhy a uľahčili život.