Pridať inzerát

Samostatný účtovník

ABC Elektroinštalácie s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jasovská, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 2 000 EUR/mesiacNástupná mzda 1400€ - 2000€. Finálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov kandidáta na osobnom pohovore. Mzda je rozdelená na cca 80% fix a 20% pohyblivú zložku.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš nový účtovník/čka bude:
- Viesť jednoduché a podvojné účtovníctvo
- Riešiť účtovné operácie komplexnejšieho charakteru
- Kontrolovať finančné výkazy, účtovné knihy a účty.
- Identifikovať neobvyklé položky, položky po lehote splatnosti a pod.
- Spracovávať mesačné, kvartálne a ročné účtovné uzávierky
- Vypracovávať a kontrolovať daňové priznania a DPH
- Spracovávať výkazy pre potreby orgánov štátnej správy
- Odpovedať na odborné otázky komplexnejšieho charakteru klientom a zamestnancom
- Pripravovať reporty pre vedenie spoločnosti alebo klientov
- viesť skladové hospodárstvo + vykonávať pravidelné uzávierky skladov
- viesť mzdové účtovníctvo
- spracovať cestovné príkazy
- komunikovať s úradmi a poisťovňami
- zúčastňovať sa na školeniach

- Služobný telefón
- Teambuildigy
- Priateľský kolektív
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Kariérny rast
- Možnosť využitia programu Multisport

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba je PO-PIA od 7:00 15:30

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovnícke

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
KROS Omega - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, loajálnosť
- Chuť vzdelávať sa v obore
- Finančná a ekonomická gramotnosť
- Odolnosť voči stresu

Naša spoločnosť neustále napreduje a rozširuje svoje portfólio realizovaných stavieb. S rastúcim rozvojom spoločnosti sa neustále rozrastá aj náš pracovný tím odborníkov ktorý zabezpečuje kompletné elektroinštalačné práce týkajúce sa silovej , slaboprúdovej, a inteligentnej inštalácie. Pre investorov a stavebníkov optimalizujeme náklady , navrhujeme riešenia a technológie podľa požiadaviek , ako tím vypracovávame projekty, zabezpečujeme najlepšie ceny pre našich odberateľov s dôrazom na dodržiavanie STN. Naša spoločnosť zamestnáva na samotnú inštaláciu zodpovedných elektrikárov ktorí majú osobné oprávnenie .

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jasovská 2
851 07 Bratislava