Pridať inzerát

Technical Sales Support – part time

ABB, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 1.8.2022
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu technickej podpory hľadáme študenta so znalosťou elektrotechniky, so zmyslom pre detail a s chuťou získavať nové vedomosti a skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti.

Aké úlohy máme pre teba pripravené:

* technická špecifikácia na základe realizačnej projektovej dokumentácie,
* práca s konfugurátormi,
* technická výpomoc pri príprave sprievodnej technickej dokumentácie (vyhlásenie o zhode, certifikáty, návod na montáž, údržbu a prevádzku),
* technická produktová podpora pre našich zakázníkov

ABB k danej pracovnej pozícii ponúka:

* prácu v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu
* prácu s najmodernejšími technológiami
* flexibilný pracovný čas
* možnosť bezplatných online kurzov anglického jazyka, a to aj pre rodinných príslušníkov
* odmena za úspešné odporučenie nového zamestnanca
* mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku.

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

ABB vyhlásenie o ochrane údajov:

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

aplikovaná elektrotechnika / elektroenergetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- základná znalosť elektrotechniky,
- znalosť elektrotechnických značiek,
- anglický jazyk – mierne pokročilý,
- zmysel pre detail, samostatnosť a spoľahlivosť,
- Bc. vzdelanie v oblasti aplikovanej elektrotechniky / elektroenergetiky

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) je poprednou globálnou technologickou spoločnosťou v oblasti digitálnej transformácie priemyselných odvetví, ktorá sa usiluje o udržateľnú budúcnosť. S viac ako 130-ročnou históriou dnes ABB píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie so svojimi štyrmi biznismi: elektrifikáciou, priemyselnou automatizáciou, pohonmi a robotikou a automatizáciou, ktoré podporuje spoločná digitálna platforma ABB Ability™. Skupina ABB zamestnáva okolo 105 000 talentovaných zamestnancov vo viac ako 100 krajinách sveta. Na Slovensku pôsobíme od roku 1991 so zastúpením v troch mestách, kde zamestnávame zhruba 120 ľudí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov