Pridať inzerát

Servisný technik - Servis pre automobilový priemysel

ABB, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu Servisu pre automobilový priemysel hľadáme kandidáta na pozíciu Servisného technika. Nový kolega bude samostatne poskytovať servisnú podporu pre našich zákazníkov v oblasti inštalácie, údržby a opravy našich ABB robotov a zariadení.

Práca v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu
Prácu s najmodernejšími technologiami
Flexibilný pracovný čas
Príspevok na jazykové vzdelávanie
Bezplatné online kurzy AJ pre rodinných príslušníkov
Príspevok na DDP zo strany zamestnávateľa
Možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
Odmenu za úspešné odporučenie nového zamestnanca
Mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia
Služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom i anglickom jazyku.

Pokiaľ Vás do 21 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom konaní prednosť vhodnejšiemu kandidátovi.

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Programovanie priemyselných zariadení/elektrotechniky

Počet rokov praxe

5

SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania s maturitou
Prax min. 5 rokov , programovanie priemyselných zariadení (veľkou výhodou), elektrotechnika, servis,
Platná vyhláška § 22 - samostatný elektrotechnik
AJ na mierne pokročilej úrovni (porozumenie Aj textu, čítanie technických schém, základná komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a výrobnými závodmi a ich technikmi v AJ
Skúsenosti v oblasti servisu technických a priemyselných zariadení - veľkou výhodou je predchádzajúca skúsenosť na pozícii "servisný technik"
Skúsenosti so servisom elektrotechnických zariadení a s robotmi ABB (či inými značkami) veľkou výhodou
Samostatnosť, technická zdatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať pod nátlakom, technická zdatnosť, manuálna zručnosť
Ochota držať "hotline" - pracovnú pohotovosť
Ochota práce nadčas a výjazdov aj mimo pracovnej doby
VP skupiny B, aktívny vodič = servisné zásahy primárne v regióne západného Slovenska Bratislavský a Trnavský kraj, ale aj v rámci celej SR (miesto práce v Bratislave)

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) je poprednou globálnou technologickou spoločnosťou v oblasti digitálnej transformácie priemyselných odvetví, ktorá sa usiluje o udržateľnú budúcnosť. S viac ako 130-ročnou históriou dnes ABB píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie so svojimi štyrmi biznismi: elektrifikáciou, priemyselnou automatizáciou, pohonmi a robotikou a automatizáciou, ktoré podporuje spoločná digitálna platforma ABB Ability™. Skupina ABB zamestnáva okolo 105 000 talentovaných zamestnancov vo viac ako 100 krajinách sveta. Na Slovensku pôsobíme od roku 1991 so zastúpením v troch mestách, kde zamestnávame zhruba 120 ľudí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov