Pridať inzerát

Sales Manager

AAS Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacFixná odmena je otázkou dohody. Okrem fixnej odmeny je však hlavnou zložkou príjmu variabilná zložka ktorá nie je výškou obmedzená a záleží na obchodných výsledkoch Sales Managera.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V AAS pomáhame našim klientom v oblasti vývoja a testovania softvéru. Hľadáme skúseného obchodného manažéra, ktorý rozšíri náš obchodný tím a ktorý bude vedieť komplexne zastrešiť potreby našich klientov.

Aktivity ktoré je potrebné zastrešiť:
• Vyhľadávať nové obchodné príležitosti ale takisto zabezpečiť starostlivosť o existujúcich klientov
• Zabezpečiť komplexnú starostlivosť o životný cyklus u klienta - od otvorenia obchodného prípadu, vytvorenia ponuky, aktívne udržiavanie a rozvíjanie vzťahov až po riešenie problémov
• Rozširovať portfólio poskytovaných služieb u existujúcich zákazníkov
• Udržiavať pozitívny vzťah zákazníka k spoločnosti
• Evidovať aktivity v CRM systéme

O našich zamestnancov sa chceme čo najlepšie postarať preto im ponúkame :

• Multisport kartu aj pre rodinu
• Sick days
• plne hradené stravné lístky vo výške 5,10€/deň
• športové, team-buildingové a iné mimopracovné aktivity
• možnosť výberu pracovného pomeru
• super kolektív a príjemné pracovné prostredie
• externé tréningové možnosti v prípade potreby a organizácia vlastných tréningov
• prístup na diaľku, notebook a mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Chceme nájsť skúseného obchodného manažéra ktorý pozná trh a klientov a vie veľmi rýchlo po nástupe začať plniť svoj plán
• výhodou je orientácia v segmente IT služieb (vývoj a testovanie)

AAS Slovakia s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca obchodná a technologická spoločnosť, zaoberajúca sa vývojom a testovaním softwaru a správou databáz.
AAS Slovakia s.r.o. je Platinum Partner ISTQB a priamy oficiálny partner americkej spoločnosti SmartBear, ktorá je svetovým lídrom v oblasti vývoja nástrojov pre softwarové testovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov