Pridať inzerát

IT Recruiter / HR Specialist

AAS Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka (100 - 200eur za každý úspešný hiring)
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám k sebe študenta, prípadne juniora po škole ktorý mi pomôže na HR oddelení v AAS.
Na začiatku sa budeš venovať najmä recruitmentu, následne by sme sa pozreli aj do iných sfér HR (rozvoj, zamestnanecká spokojnosť, HR marketing, ...)
Budeš mať veľa priestoru a slobody.

Náplň práce je:
- aktívne vyhľadávať kandidátov na IT pozície (Testing, Development, Analýza, ...) najmä cez LinkedIn, profesia.sk, internú databázu
- viesť pohovory a tvoriť z nich reporty
- udržiavať internú databázu kandidátov

Podľa tvojej šikovnosti si potom budeš vedieť zobrať čokoľvek iné z HR agendy - cez administratívne až po strategické veci.

O našich zamestnancov sa chceme čo najlepšie postarať preto im ponúkame :

- Multisport kartu aj pre rodinu
- čerstvé ovocie
- Sick days
- športové, teambuildingové aktivity a iné mimopracovné aktivity

Pre túto konkrétnu pozíciu ti dám veľkú možnosť učiť sa a získať štart do HR sveta.

Ideálne určené pre študenta 5. ročníka ktorý by začal teraz pracovať na dohodu a následne po štátniciach/ po lete by prešiel na full time.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chcel by som spolupracovať s človekom čo je proaktívny, veľa sa pýta keď nevie ale takisto vie aktívne počúvať. Nič komplikované :)

AAS Slovakia s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca obchodná a technologická spoločnosť, zaoberajúca sa vývojom a testovaním softwaru a správou databáz.
AAS Slovakia s.r.o. je Platinum Partner ISTQB a priamy oficiálny partner americkej spoločnosti SmartBear, ktorá je svetovým lídrom v oblasti vývoja nástrojov pre softwarové testovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov