Pridať inzerát

Senior SW Tester pre mobilné aplikácie

AAS Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kalinčiakova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacveríme že mzda je otázkou individuálnej dohody s uchádzačom :)
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na projekt v telco oblasti hľadáme skúseného testera, ktorého úlohou bude pomôcť pri testovaní rôznych typov mobilných aplikácií.
Testovať, primárne manuálne, sa budú Android aj iOS aplikácie.

O našich kolegov sa chceme čo najlepšie postarať preto im ponúkame :

• Multisport kartu aj pre rodinu
• Gastráče/ príspevok na stravovanie vo výške 4,5 EUR na deň, ktoré plne hradíme
• Sme veľmi dobrý tím a organizujeme veľa spoločných aktivít - firemné pivá, team-buildingy, firemné raňajky, ...
• 4 sick days ročne
• notebook a telefón
• externé a interné tréningy - sme platinový partner ISTQB a poskytujeme certifikované ISTQB školenia
• a mnoho iných :)

Vopred ďakujeme za všetky reakcie na otvorenú pozíciu - vážime si Váš záujem.
Pokiaľ by si mal/-a akékoľvek otázky zavolaj nám - 0918 339 973.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

To čo od teba očakávame:
• praktické skúsenosti aspoň 3-4 roky s testovaním mobilných aplikácii (Android aj iOS) - bohužiaľ v súčastnosti nemáme priestor pre kandidátov bez predchádzajúcej skúsenosti s testovaním mobilných aplikácií
• veľkým plusom sú skúsenosti v telco oblasti

AAS Slovakia s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca obchodná a technologická spoločnosť, zaoberajúca sa vývojom a testovaním softwaru a správou databáz.
AAS Slovakia s.r.o. je Platinum Partner ISTQB a priamy oficiálny partner americkej spoločnosti SmartBear, ktorá je svetovým lídrom v oblasti vývoja nástrojov pre softwarové testovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kalinčiakova 27
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto