Pridať inzerát

Technik dokumentácie a certifikácie

A2B, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Horská 1, Žilina-Považský Chlmec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh, tvorba, kompletizácia, správa a archivácia technickej dokumentácie spoločnosti
- spracovanie technických podkladov pre výrobu
- súčinnosť pri tvorbe technologických a pracovných postupov a prípravy výroby
- návrh a optimalizácia, správy a konfigurácie riadenia napájacích systémov
- technická podpora pri tvorbe návrhov riešiacich potreby zákazníka
- technická podpora tvorby dokumentácie
- vypracovanie podkladov na tvorbu ponúk zákazníkom
- vykonávanie školení technikov pre inštalácie, obsluhu, údržbu a správu napájacích systémov
- vykonávanie činností vo výrobnom procese zariadení
- samostatné odborné inštalácie a uvedenie zariadení do prevádzky
- certifikáciu vybraných výrobkov spoločnosti v autorizovanej skúšobni
- logistické služby - preprava materiálu a výrobkov
- odovzdávanie všetkých náležitých dokladov podľa platnej smernice
- plnenie a dodržiavanie pravidiel a cieľov definovaných v dokumentácii integrovaného systému manažérstva
- iná práca podľa pokynov nadriadených

Žiadosť spolu so životopisom zasielajte na adresu: [email protected]
Viac informácií ohľadom spracovania osobných údajov nájdete na webovej stránke https://a2b.sk/sk/page/career
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA KANDIDÁTOV, KTORÝCH SA ROZHODNEME POZVAŤ NA OSOBNÝ POHOVOR.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

§21 508/2009 Z.z.

spoločnosť je zameraná na výrobu a služby v oblasti záložných napájacích zdrojov a technológií

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Švoliková
Tel.: +421907174081
E-mail: poslať životopis