Práca v sklade Nemecko - bez znalosti nemeckého jazyka, ubytovanie len 80 € mesačne (na TPP a aj pre študentov)

A - WORK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Peine, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 755 EUR/mesiac(= 168 hodín/mesačne), t.j. 7,70 € netto/hodina, nadčasové hodiny (hodiny nad 168) 8,15 € netto/hodina.
  • Termín nástupu: 20.06.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaných pracovníkov (aj bez jazykových znalostí) do skladu s textilom v Nemecku. Všetky informácie nájdete aj na našej web stránke www.a-work.sk

Práca na trvalý prac.pomer alebo aj formou BRIGÁDY (vhodné pre ŠTUDENTOV).

NÁSTUPNÉ TERMÍNY: 20.06. a 27.06.2022 a následne

Náplň práce:
• vybaľovanie/balenie odevov
• triedenie odevov
• pikovanie tovaru
• štítkovanie
• vykládky tovaru

Príjem:
7,70 EUR/hodina/v čistom a za nadčasové hodiny 8,15 EUR/hodina/v čistom.

Priemerný počet odpracovaných hodín mesačne: od 180 - 220 a viac.
Možnosť zálohy po prvom odpracovanom týždni vo výške 300 €.

Ďalšie informácie:
Miesto výkonu práce: Peine a Lehrte (pri Hannoveri), Nemecko.
Pracovný čas: ranná zmena, poobedná zmena.
Nemusíte ovládať nemecký jazyk (znalosti jazyka sú výhodou). Pracuje sa v slovenskom kolektíve pod vedením slovenských vedúcich.

Ubytovanie:
Ubytovanie (štandardne vybavené byty a domy) - nájom zabezpečuje a hradí zamestnávateľ. Zamestnanci prispievajú len 80 €/mesačne na náklady spojené s internetom, energiami, odpadom a vodným/stočným.
V rôznej vzdialenosti, od 5 km, max však do cca 25 km/do 20 min. autom od pracovísk.

Doprava:
Cestu do Nemecka pri nástupe zabezpečuje a hradí zamestnávateľ, resp. preplatí PHM.
Doprava z ubytovania do a z práce zabezpečená súkromnými alebo firemnými autami, na PHM sa pracovníci skladajú.

Nemecké zdravotné poistenie.
Odvody do nemeckého sociálneho systému.

Vhodné pre páry.
Pracovná zmluva je uzatvorená a podpísaná pred vycestovaním.

Uprednostňujeme záujemcov s vlastným autom.

• príspevok 40 € mesačne za využívanie vlastného auta
• PRÍSPEVOK 280,- €/mesačne/osoba v prípade vlastného ubytovania (ubytovania ktoré si pracovník zabezpečí sám), zamestnávateľ vie pomôcť pri hľadaní vlastného ubytovania
• 25 dní platenej dovolenky a všetky nemecké sviatky.
• možnosť prenájmu firemného auta za 150 € mesačne (PZP, HP, prezúvanie pneumatík v cene),

Prosíme serióznych záujemcov aby nás v prípade záujmu kontaktovali písomne - zaslaním životopisu, registráciou na našej web stránke www.a-work.sk, mailom alebo sms správou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť A-WORK s.r.o. má dlhodobé skúsenosti v oblasti logistických služieb v textilnom priemysle v Nemecku a niekoľko rokov spolupracuje so stabilnými nemeckými klientmi, prostredníctvom ktorých zabezpečuje pre svojich zamestnancov viac ako 150 pracovných pozícií ročne.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Požadujeme: seriózny prístup k práci a plnenie pracovných povinností, rešpektovanie zásad slušného správania voči nemeckým a slovenským spolupracovníkom, zmysel pre kolektív.