Pridať inzerát

Projektant elektro

A-T, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rybničná 40, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiac- pohyblivá mzdová zložka - odmeny a bonusy
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh schém elektrických zapojení jednoúčelových strojov a technologických celkov. Vypracovanie elektrotechnickej časti projektovej dokumentácie dodávaných technologických celkov a zariadení.
Spolupráca so softvérovým oddelení pri automatizácií jednoúčelových strojov a technologických celkov.

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu
- možnosť jazykového vzdelávania
- možnosť preplatenia nákladov na dochádzanie
- zamestnanec naživo vidí svoju tvorbu (životný cyklus projektov od vývoja, realizácie až po expedíciu prebieha v jednom firemnom areáli)
- flexibilná pracovná doba
- parkovacie miesto

V prípade záujmu neváhajte zaslať nám Váš životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov zodpovedajúcich požiadavkám danej pracovnej pozícii. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

EPLAN - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektroprojektanta

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Platné osvedčenie podľa vyhlášky 509/2009 min. §21.
- Ovládanie EPLANu a AutoCad-u.
- Flexibilita a ochota učiť sa nové veci vítaná.

A-T, s.r.o. je projekčno-výrobná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1991 so sídlom v Bratislave a doposiaľ patrí k najvýznamnejším spoločnostiam poskytujúcich komplexný projektový a výrobný program v regióne strednej a východnej Európy. Našimi zákazníkmi sú úspešné a perspektívne spoločnosti, ktoré hľadajú dlhodobého partnera na zlepšovanie svojich výrobných procesov. Sú to najmä výrobcovia potravín, liečiv, chemikálií, plastov, stavebných hmôt a ďalšie iné odvetvia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov