Pridať inzerát

Sťahovanie (Pomocný pracovník)

A.T. Service s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiacSuma sa mení od počtu odpracovaných dní, hodín, a miesta prácea skúseností. V prípade že máte vodíčák skupiny C, možnosť navýšenia platu
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

! TZT Firma hľadá spolupracovníkov !
Sme firma zaoberajúca sa sťahovaním montážou/demontážou nábytku a prepravou, vypratávaním a upratovacími prácami hľadáme nových pracovníkov.
Náplň práce : Vnutroštátne a medzinárodne sťahovanie domácností/firiem, vypratávanie, preprava, montáž/demontáž nábytku.

Tringelty, Možnosť využita firemného vybavenia pre vlastnú potrebu. Možnosť spolupráce vytvorenia si vlastného crew.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čím je pracovník slušnejší, pracovitejší, a má nejake zameranie napríklad montážne práce, tým viacej zarába. Multisport karta.

Profesionálne sťahovanie
Sme kolektív mladých, pozitívne naladených ľudí, veríme, že s úsmevom ide všetko ľahšie.
Sme firma, ktorá si zakladá na profesionálnom prístupe. Venujeme sa vnútroštátnemu a medzinárodnému sťahovaniu, uskladneniu, preprave a vypratávaniu.
Naši pracovníci sú zaškolení v školiacom centre. Prezentácia a školenie je vstupný krok do nášho tímu( v prípade že už ste sťahovali tento krok nie je nutný) kedy sa dozviete viac o našej práci a v praktickej časti si vyskúšate ako to prebieha. Následne sa spoločne rozhodneme či v spolupráci budeme pokracovať. Čím je pracovník slušnejší, pracovitejší, a má nejake zameranie napríklad montážne práce, tým viacej zarába

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov