Pridať inzerát

Pomocný pracovník/pracovník pri sťahovacích prácach

A.T. Service s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacmzda sa môže dostať na 1500€+
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

! TZT Firma hľadá spolupracovníkov !
Sme firma zaoberajúca sa sťahovaním montážou/demontážou nábytku a prepravou, vypratávaním a upratovacími prácami hľadáme nových pracovníkov.
Náplň práce : Vnutroštátne a medzinárodne sťahovanie domácností/firiem, vypratávanie, preprava, montáž/demontáž nábytku.

Podmienky pre prácu: Hľadáme spolupracovníkov s vodičským preukazom, znalosťou AJ alebo NJ manuálne zručných a fyzicky zdatných. Ak u vás absentuje jedna z požiadaviek neváhajte nás kontaktovať.

Práca zahŕňa : Pracuje sa na Slovensku alebo v rámci EU. Ide o sťahovanie domácností a firiem, vypratávanie priestorov/upratovacie práce montáž/demontáž nábytku .
Práca je fyzicky aj časovo náročná!

Finančné ohodnotenie : Od 50- 75 € /deň + tringelty od klientov. Cena práce za záleží od miesta práce, pracovného nasadenia, pracovných skúseností. Niektoré zahraničné cesty sú ohodnotené viac ako je 75€. Pre bližšie info. nás prosím kontaktujte na tel.:0915 050 004 alebo Emailom: email

multisport karta

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme uchádzačov najmä z Bratislavského kraja a okolia

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálne zručný a fyzicky zdatný , zodpovedný, vodičský preukaz je výhodou nie je podmienkou.

Profesionálne sťahovanie
Sme kolektív mladých, pozitívne naladených ľudí, veríme, že s úsmevom ide všetko ľahšie.
Sme firma, ktorá si zakladá na profesionálnom prístupe. Venujeme sa vnútroštátnemu a medzinárodnému sťahovaniu, uskladneniu, preprave a vypratávaniu.
Naši pracovníci sú zaškolení v školiacom centre. Prezentácia a školenie je vstupný krok do nášho tímu kedy sa dozviete viac o našej práci a v praktickej časti si vyskúšate ako to prebieha. Následne sa spoločne rozhodneme či v spolupráci budeme pokracovať.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karola Adlera, 30
84102 Bratislava