Pridať inzerát

Obchodno-administratívny pracovník

A STEEL s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Popradská, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacmzda podľa odpracovaných hodín v kombinácii s výkonom, nadčasy samozrejme preplácané
  • Termín nástupu: 15.8.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj pneumatík a diskov, pneuservis, autoservis. Telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi, riešenie aktuálnych objednávok, dopytov . Objednávanie tovaru . Fakturácia, príjem a výdaj tovaru. Rôzne administratívne práce súvisiace s našou činnosťou. Jedná sa o prácu v kancelárii.
Predaj pneumatík je silne sezónna práca -hľadáme uchádzačov, ktorí v sezóne nemajú problém ostať v práci dlhšie - aj do 19tej hodiny, ak treba. Mimo sezóny je zase kľudnejšie. Sezóna je cca 3. a 4. mesiac na jar a 10. a 11. mesiac na zimu.
Keďže pracovník bude príjimať a vystavovať doklady, faktúry, je vhodné, aby už mal o tom znalosti, skúsenosti - takýto uchádzači budú uprednostnení.
Tiež je potrebné, aby uchádzač mal všeobecné znalosti o konštrukcii automobilov, minimálne o typoch áut - aby vedel , ktoré sú osobné, crossover, suv, terénne, dodávky - keďže podľa toho sa selektujú ceny našich služieb.
Hľadáme zamestnancov schopných pracovať samostatne a vyriešiť zákazku od začiatku až do konca - teda od vytvorenia cenovej ponuky, kde treba natipovať správne, schválené disky, pneumatiky, následné objednanie tovaru u našich dodávateľov, prijatie tovaru na sklad, až po vyfaktúrovanie a expedíciu tovaru.
Predávame mnoho značiek pneumatík a diskov. Zamestnanec musí byť schopný sa za krátky čas bez problémov zorientovať v štruktúre značiek , taktiež v štruktúre našich dodávateľov. Zo všetkého vyššie uvedeného vyplýva, že hľadáme zamestnanca, ktorý dokáže mať sumárny prehľad nad množstvom zákazok, pracovať samostatne a riešiť operatívne denné situácie, ktoré sa vyskytnú. Máme vlastný informačný systém, v ktorom uchádzača zaškolíme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2022 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy

Práca vhodná pre technicky orientovaného človeka.

Pneuservis, predaj pneumatík, diskov a príslušenstva

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov