Pridať inzerát

Projektový manažér

A.I.I. Technické služby s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Panónska cesta, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiacMzda bude rozdelená na fixnú (1540 € brutto) a pohyblivú zložku (660 € brutto).
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme projektového manažéra, ktorý bude samostatne riadiť projekty a práce v oblasti údržby komunikácii verejných priestranstiev a zelene. Jeho hlavnými úlohami bude:
- Kompletné zastrešenie pridelených projektov od prvotnej dokumentácie po uzavretie projektu v súlade s platnou legislatívou
- Kompletné zastrešenie a riadenie dlhodobých pravidelných činností
- Samostatné riadenie a rozdeľovanie pracovníkov potrebných pre výkon dlhodobých pravidelných činností a činností na rôznych projektoch (min. 100 ľudí)
- Dodržiavanie termínov a prác v časovom rozsahu s dodržaním požadovanej kvality
- Výkon riadiacich a kontrolných činností v zmysle uzatvorených zmlúv
- Aktívne riadenie a kontrolovanie výkonu prác subdodávateľov a podieľanie sa na tendrovaní vybraných dodávateľov služieb
- Aktívne vyhľadávanie a navrhovanie riešení na zefektívnenie prevádzkových procesov

Vzhľadom na sezónny charakter prác a jednotlivých projektov môže byť práca vykonávaná aj v nepravidelnom pracovnom čase - napr. 24 hod. smena a 3 dni voľno.

Pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý má skúsenosť so samostatným riadením projektov a zamestnancov a vyžaduje sa, aby bol uchádzač po úvodnom zaškolení v oblasti pôsobenia spoločnosti schopný samostatne riadiť zverené projekty a pravidelné dlhodobé činnosti, navrhovať nové riešenia a samostatne riešiť vzniknuté situácie ad hoc.

Možnosť osobného rozvoja
Práca na plný úväzok v stabilnej spoločnosti
Osobné ohodnotenie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažér

- Schopnosť samostatne riešiť vzniknuté problémy a navrhovať riešenia
- Dôslednosť pri výkone práce, kontrole a vypracovávaní výstupov
- Zameranie na kvalitu a dlhodobé vzťahy s klientmi a dodávateľmi
- Logické a technické myslenie
- Výborné organizačné schopnosti
- Profesionálne vystupovanie a schopnosť dobre komunikovať s ľuďmi

Firma RAKI s.r.o. vznikla v roku 1991. Od 16.12.2015 naša spoločnosť zmenila názov na A.I.I. Technické služby s.r.o. Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.

Adresa spoločnosti

Panónska cesta 34/B
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka