Pridať inzerát

Mzdová účtovníčka/Personalista

A.D.P. Accounting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hraničná 53, 821 05 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacmzda od 1200/mesiac, závisí od skúsenností a praxe, 13. plat
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- outsourcing mzdovej a personálnej agendy viacerým spoločnostiam, mzdy obvykle spracúvávané klientom, ktorým zároveň vedieme účtovníctvo
- spracovanie a výpočet miezd na základe podkladov od klientov
- vyhotovovanie pracovných zmlúv a dodatkov
- prihlášky a odhlášky zamestnancov do Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
- zasielanie mesačných výkazov, hlásení, prehľadov
- komunikácia s klientmi a štátnou správou
- interná administratíva

- pravidelné odborné školenia a semináre
- príjemné pracovné prostredie
- konzultácie s daňovým poradcom
- flexibilný pracovný čas

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov na túto pozíciu. Svoje životopisy zasielajte v slovenskom jazyku na: raus@adpacc.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť v oblasti legislatívy miezd a personalistiky
- prax zo spracovania miezd
- znalosť účtovného programu POHODA
- zodpovednosť, samostatnosť, proaktivita
- precíznosť a presnosť pri plnení úloh

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá svojim klientom ponúka služby v oblasti účtovníctva, miezd a personalistiky. Na trhu pôsobíme viac ako 15 rokov, zakladáme si na ľudskom prístupe a naším cieľom je poskytovať kvalitné služby s ohľadom na individuálne požiadavky klienta.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hraničná 53
821 05 Bratislava