Pridať inzerát

Front end Developer

A Consulting - AS s.r.o.

  • Miesto práce: Konventná, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacMzda začína od 2000 eur a navyšuje sa podľa schopností uchádzača
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamickú, samostatnú osobu s dobrými organizačnými schopnosťami, time-managementom na plný pracovný úväzok.

Popis pracovnej činnosti:
• Samostatná programátorská práca na úlohách podľa plánu projektu a špecifikácie
• Obhajoba a prezentácia výsledkov
• Štúdium najnovších technológií v odbore a ich aplikovanie na zverené projekty

• Podpora profesionálneho rastu
• Zázemie silnej a dynamickej spoločnosti
• Dynamická práca v mladom, nadšenom a priateľskom kolektíve v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
• Využitie vlastnej kreativity, možnosť tvorivej práce a prinášania nových ideí
• Príležitosť k odbornému rastu
• Flexibilný pracovný čas
• Kávu, čaj a občerstvenie na pracovisku
• Firemné akcie
• Možnosť práce z domu

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielať na [email protected]

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a ostatných dokumentov, ktoré obsahujú osobné údaje, súhlasí so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom 18/2018 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadovaná znalosť:
- Dobrá znalosť Angular a Typescript
- React
- HTML5/CSS3
- JavaScript
- Git
- Jira

Výhodou znalosť PHP + Postgres/MySQL

- Zodpovednosť, proaktívny a samostatný prístup k práci
- Precíznosť, zmysel pre detail
- Time management
- Multitasking
- Dochvíľnosť
- Odolnosť voči stresu

Spoločnosť A Consulting - AS s.r.o. poskytuje klientom v odvetviach verejnej správy, zdravotníctva technologické inovácie a moderné IT riešenia, ktoré zlepšujú biznis.

Pôsobí na Slovensku, v Českej republike a Rakúsku, kde už roky realizuje náročné projekty pre komerčnú sféru, štátnu správu a samosprávu, postavené na dlhoročných skúsenostiach s rozsiahlymi projektmi softvérových riešení na mieru.

Riešenia realizuje s vysokým dôrazom na využitie špičkových informačných technológií a štandardov podľa potrieb zákazníka.