Pridať inzerát

Hľadáme kuchárov do luxusnej reštaurácie v Nivy Mall

A&A Company Trade s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy 3, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacVýška mzdy sa môže meniť podľa skúsenosti a seniority uchádzača.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti a pracoval/a si v reštaurácií s vyšším štandardom, či rovno prichádzaš z ,,Five star” prostredia?
Ak áno, tak verím, že budeš otvorený/á novej atraktívnej výzve, stať sa súčasťou exkluzívneho projektu pod vedenním Head chefa so skúsenosťami z MICHELIN-starred reštaurácií vo svete !

Čo potrebujeme a v tebe hľadáme ?

- Predošlé skúsenosti sú NUTNOSŤOU
- Pozitívna energia
- Tímový hráč
- 100% zameranie na kvalitu
- Reprezentatívny vzhľad
- Cudzí jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou
- Ideálne nástup IHNEĎ!!!

Čo ponúkame?

- Atraktívne pracovné prostredie - NIVY MALL
- Odborné gastronomické školenia na denných bázach
- Nadpriemerné platové ohodnotenie
- Vďaka konceptu, lokalite a zákazníckej štruktúre, veľký potenciál atraktivity sprepitného
- Zamestnanecká strava vysokej kvality
... a mnoho ďalšieho !!!

Neváhaj a posielaj svoj životopis na e-mailovú adresu nášho šéfkuchára Michaela, ktorý ťa bude telefonicky kontaktovať v najkratšom možnom čase:
Michael.safarik888@gmail.com

Tešíme sa na spoluprácu!!!

Tím CABO

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

V priestoroch nového projektu NIVY MALL otvárame našu luxusnú reštauráciu pod vedením šéfkuchára so skúsenosťami z najlepších svetových reštaurácií.