Pridať inzerát

Stolár

8F s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 19 EUR/hod.Práca je dlhodobá. Pracuje sa pondelok - sobota. Turnusy sú po dohode s majstrom / napr 4+1,6+2 a pod.
  • Termín nástupu: IHNEĎ / DOHODOU
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuje sa celoročne v hale
Stolár pripravuje komponenty pre zábradlia - interiér / exteriér.
Zábradlia sú pre developerské spoločnosti, firmy, rodinné domy

Zabezpečené a hradné ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Informujte telefonicky ak máte akékoľvek otázky k práci.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Etablovaná spoločnosť s vlastným výrobným programom.
Výrobný program zameraný na výrobu zábradlí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

stolár, tesár

Počet rokov praxe

2

Práca je vhodná pre pracovníka ktorý ma prax s prácou s drevom.
Práca je pre jednotlivca / dvojicu /trojicu pracovníkov

8 F s. r. o. je rýchlo rastúca stavebná, personálna a spoločnosť, ktorá si v krátkom čase získala dôveru uchádzačov o prácu v širokom spektre odvetví.
Uchádzači o prácu u nás nájdu uplatnenie prevažne v zahraničí.
Naše pracovné ponuky pravidelne dopĺňame a aktualizujeme na FB : praca EU
Uvítame spoluprácu s firmami / sro /alebo živnostníkmi zamestnávajúcimi fyz. osoby