Pridať inzerát

Fullstack Dev & Product Owner

7SEGMENTS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiacplat upravíme podľa skúsenosti potreby bonusy môžme dohodnúť ako alternatívu k opčnému programu
  • Termín nástupu: až budeš chcieť
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš vytvárať produkt pomáhajúci ľuďom v organizáciach efektívne spolupracovať. Vytváraš produkt, ktorý sám denne používaš na zladenia sa s kolegami.

Rozprávaš sa s klientmi zo sveta a snažíš sa pochopiť ich spoločné challenges a navrhnúť riešenia, ktoré by im pomohli. Niekto napríklad potrebuje lepšie zladenia na prioritách, niekto rýchlejšie odpovedať kandidátom na CVčka, ďalší prioritizovať roadmapu. Ktorému pomôžeš ako prvému a aké riešenie by si mu navrhol?

Sleduješ na ProductHunte, čo robia like-minded firmy po celom svete a kombinuješ najlepšie myšlienky tak, aby si vytvoril najlepšie riešenie pre svoj vlastný tím a tímy svojich klientov.

Spoločne stanovujeme ciele a robíme na vlastných nápadoch. Môžeš si sám vybrať akou cestou ideš a v čom sa rozvíjať. Ostatní ti v tom radi pomôžeme a poteší nás, keď pomôžeš aj ty nám s našim rozvojom.

Programujeme vo Vue3 + Typescript. Backend je Firebase / Firestore / Cloud Functions. Čokoľvek ďalšie podľa potreby (NodeJS/Python/...). React skúsenosti sú plus.

Startupové prostredie s veľkou pohodou vo vnútri, bez zbytočného tlaku na pílu. Zároveň každý deň niečo nové - ľudia, klienti, features, investori.

Opčný program - máš svoj podiel vo firme a rozhoduješ, aké výhody bude poskytovať. Sme fully remote. K dnešnému dňu Bratislava, Poprad, Edinburg.

Hľadáme človeka, čo programuje už od základnej školy, najneskôr od strednej. Baví ho to, chce sa učiť a chápe, že do Googlu sa bolo najlepšie dostať medzi prvými. Preto dropne ponuku od Google aj Facebooku a hľadá firmu, z ktorej sa aj jeho zásluhou stane nový Google.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Vue - pokročilý
TypeScript - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Silná vnútorna motivácia. Vedieť sa rozprávať o vízii a zaroveň dbať na detaily. Pozitívny a konštruktívny prístup namiesto kritizovania. Nízke ego. Chuť a odvaha učiť sa výnímočné veci.

SaaS startup s cieľom stať sa svetovou jednotkou v kolaborácii tímov naprieč organizáciou. Spoluvytvoriť víziu pre organizáciu? Stanoviť ciele a želané výsledky? Efektívne sa učiť s použitím retrospektívy a reflexie? Priniesť do práce aj života niečo z výskumu o pozitívnej psychológii? Pozerať sa na situácie z rôznych strán a viac sa pýtať ako hodnotiť? Poďte do toho s nami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

WithVision
Trenčínska
82109 Bratislava