Pridať inzerát

Práce v Praze - Specialista prodeje

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pobřežní 394/12, Karlín, Česko, Praha (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 50 000 Kč/mesiacBonusy dle prodejů, 13. mzda, stravenky.
  • Termín nástupu: 1.1.2023
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj! Víme, že situace na Slovensku je teď poněkud chaotická a možná právě ty rozmýšlíš nad stěhováním do Prahy. Pojď do toho! Sám jsem tenhle krok udělal a změnilo mi to život k lepšímu.

Chceme ti nabídnout práci nejen do začátku, ale i na moc pěkné vyžití do budoucna. V přátelském kolektivu, bez předsudků a s individuálním přístupem. Bohužel, neumíme nabídnout ubytování, ale možností pronájmů je v Praze dostatek a u nás si určitě na hezký byt vyděláš.

Nezáleží na tom, jestli máš nebo nemáš nějaké obchodní zkušenosti. Jestli jsi čerstvě po škole nebo jen potřebuješ změnu. Vše Tě u nás naučíme.

Jelikož neustále rosteme, hledáme nového parťáka do týmu na pozici „Specialista prodeje“.

Baví Tě komunikace s lidmi?
Hledáš práci na HPP?
Chceš být součástí týmu samých super lidí?

Pokud je Tvoje odpověď 3x ano, tak se pojďme podívat, jak na této pozici pracujeme :

Komunikujeme s klienty. Nejprve musíme zjistit potřeby našich klientů a pokud se shodují s tím, co můžeme nabídnout, jdeme do toho.
Máme vlastní databáze – nekupujeme si čísla z jiných společností.
Pracujeme na počítači. Posíláme emaily, pracujeme v našich interních systémech a komunikujeme i mezi sebou na Teams.
Pracujeme z kanceláře anebo z domova. Každý zaměstnanec, který už ví co a jak, tak může pracovat i doma
Pracovní dobu máme od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30, nebo od 9:00 do 17:30
A co víc? Bavíme se! – Máme oddělení radosti, které se stará a dobrou náladu a vymýšlí různé soutěže.

Pokud Tě inzerát oslovil, tak mi pošli životopis a domluvíme si schůzku (i online pokud si stále na Slovensku), kde probereme všechny detaily. Žiji v Praze již 10 let, tak ti budu umět poradit do začátku .

Zamestnanecké výhody, benefity

A co Ti na oplátku nabídneme my? :

Fixní mzdu 20 000 Kč + štědré bonusy (první 3 měsíce máš garantovaný bonus 10 000 Kč).
Po zkušební době dostaneš náborový bonus 30 000 Kč.
Po zapracování je průměrná mzda více než 40 000 Kč. Strop u nás není, takže pokud budeš hodně šikovný/á, můžeš si vydělat i daleko více.
Po zapracování si můžeš vybrat, jestli budeš chtít zůstat pracovat v kanceláři anebo doma.
Zaškolení – V prvních 2 týdnech projdeš produktovým školením, které je ukončeno zkouškou odborné způsobilosti. Neboj, výdaje hradíme my.
Klasické benefity: Stravenky 140 Kč/den, sickdays, flexipassy nebo multisport, po zaučení možnost home office.
Naše benefity: Životní/úrazové pojištění, narozeninový den volna, zájezd do Jihoafrické republiky, v prosinci možnost 13. mzdy.
Skvělý tým, který se společně rád baví i po práci a zároveň se postaráme o Tvou dobrou náladu, aby ses tu cítil/a co nejlépe

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Co na tuto pozici budeš potřebovat? :

Minimálně středoškolské vzdělání (výuční list nebo maturitu). Jsme pod dozorem národní banky a toto obejít nemůžeme.
Pokud mluvíš česky nebo slovensky, tak je to paráda! Máme totiž klienty z ČR i ze Slovenska, tudíž se potkáš s oběma jazyky, ale stačí umět jen jedním z nich.
Nebát se komunikace. S klienty každý den voláme a komunikací si i vyděláváme, takže bez té by to nešlo.
A na věku? Na tom nezáleží, jsme kolektiv od 18 do 60 let. Ať už se jedná o absolventy nebo zkušené prodejce.
A hlavně dobrou náladu. Jsme tak trochu blázni, kteří jsou pro každou srandu.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov