Pridať inzerát

Administratívna podpora - oddelenie poistných udalostí

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000
  • Termín nástupu: 01.04.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť, ktorá sprostredkováva životné ale aj neživotné poistenie. Hlavné sídlo máme v Prahe, ale menšiu pobočku máme i v Bratislave. Do tímu 4 šikovných ľudí, hľadáme nového kolegu / kolegyňu, pretože práce stále pribúda.

Naši klienti nám posielajú rôzne poistné udalosti a uplatňujú si nárok na poistné plnenie. Tvojou úlohou bude zákazníka previesť celým procesom a vyriešiť jeho žiadosť. Mnohé ťa vieme naučiť, ale určite potrebujeme niekoho s aktívnou angličtinou a ideálne so skúsenosťou buď z oboru alebo medicíny.

Budeš zodpovedný/á za:
* Registrácia, záznam a spravovanie nových prípadov likvidácie poistných udalostí v CRM informačnom systéme spoločnosti, iné povinnosti týkajúce sa pozície likvidátora
* Telefonická komunikácia, poskytovanie zodpovedajúcich informácií ústretovým a priateľským spôsobom
* Odchádzajúce hovory – komunikácia s oprávnenými osobami a klientmi, ktorí majú vzťah k poisteniu a sú zainteresovaní do prípadu likvidácie
* Príprava reportov oddelenia na týždennej a mesačnej báze
* Iné administratívne povinnosti
* Zodpovednosť za: dodržiavanie termínov , práca v súlade s pravidlami spoločnosti
plnenie úloh požadovaných spoločnosťou, dodržiavanie termínov , plnenie úloh požadovaných spoločnosťou
* Komunikácia s pobočkou v Londýne a s poisťovňou Red Sands – preto je angličtina naozaj dôležitá

Trvalý pracovný pomer a pracovnú dobu od pondelka do piatku
Pekné kancelárie v centre Bratislavy
Klasické benefity: gastrolístky, flexipassy, multisport, sickdays, kurzy angličtiny
Naše benefity: životné alebo úrazové poistenie, narodeninový deň voľna, iné piatky alebo možnosť zájazdu do Juhoafrickej republiky
A niečo naviac: priateľské a podporujúce vedenie, neformálnu atmosféru, priestor pre tvoje kreatívne zmýšlanie a realizáciu vlastných nápadov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Veľkou výhodou je znalosť základnej medicínskej terminológie. Budeš pracovať s lekárskymi správami a je dobré sa v nich orientovať.

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Maroš Ruman
Tel.: +420702085381
E-mail: poslať životopis